sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Wybierz się dzisiaj wieczorem na darmowy koncert zespołu Syndrom Wojtuś Pan do Rzeszowa!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Rzeszowskim Domu Kultury, w filii Przybyszówka odbędzie się dzisiaj wyjątkowy koncert zespołu Syndrom Wojtuś Pan. Dokładna data tej muzycznej imprezy to 18 marzec 2023 roku, godzina 19:30. Zarezerwuj dzisiaj wolny wieczór i przyjdź posłuchać całkiem przyjemnych brzmień dokładnie do domu kultury przy ul. Dębickiej 170 w Rzeszowie. Wstęp wolny, co oznacza, że każdy może wpaść bez wykupywania wcześniej biletów.

  O zespole Syndrom Wojtuś Pan

  Syndrom Wojtuś Pan to rock and roll z elementami bluesa, funku, punka i jazzu. Rzeszowski kwartet, który gra muzykę z serca. Skład zespołu jest mocno pokoleniowy. Od basisty, który jest kowalem i ma 59 lat poprzez gitarzystę i perkusistkę, których suma lat nie przekracza wieku brodacza. Jest pięknie. Ekspresja i art. Improwizacja oraz emocje. Całości brzmienia pilnuje piąty załogant Syndromu Wojtuś Pan – realizator dźwięku Zbyszek Tokarz.

  Dlaczego warto chodzić na koncerty?

  Jak podaje zespół na Facebooku zachęcając tym samym wszystkich do przybycia na koncert „Ps. Według badań naukowych w Royal College of Music, chodzenie na koncerty obniża poziom kortyzolu i kortyzonu – hormonów stresu. Jednocześnie żywe dźwięki zwiększają odporność i korzystnie wpływają na samopoczucie, które przedłuża życie. Według naukowców nawet o dekadę. Także muzyka to samo zdrowie”.

  Do tego możesz zobaczyć teledysk zespołu, który dzisiaj wystąpi, kręcony przy rzeszowskiej fontannie multimedialnej 5 miesięcy temu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com