-1,5 C
Rzeszów
wtorek, 28 marca, 2023
+

  Startuje I edycja konkursu tanecznego w Rzeszowie „TANECZNA NIEZAPOMINAJKA”. Zespoły mogą się zgłaszać do 5 maja ’23!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  I Wojewódzki Przegląd Zespołów „TANECZNA NIEZAPOMINAJKA 2023” jest konkursem skierowanym do początkujących zespołów i grup tanecznych z województwa podkarpackiego prezentujących różnorodne formy tańca: Show-Dance, Breakdance, Hip-Hop, taniec estradowego, współczesny, jazz, cheerleaders, ludowy. Miejscem konkursu będzie Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Osmeckiego 51, 35 – 506 Rzeszów. Terminem przeglądu będzie 19 maj 2023 roku. Zawody zaczną się o 10:00. Z kolei termin nadsyłania zgłoszeń na ten przegląd mija 5 maja 2023 roku.

  Szczegóły znajdziecie na:  http://promotor.rzeszow.pl/

  Po więcej informacji należy się zgłaszać pod numerem tel. 17 7483891,osobiście pod adresem 35 – 074 Rzeszów, ul. Piłsudskiego 25, albo mailowo – organizacja@mdk.erzeszow.pl.

  Każdy zespół – grupa prezentuje 1 kompozycję choreograficzną w czasie nie dłuższym niż 8 minut. W Przeglądzie mogą uczestniczyć zespoły taneczne i grupy taneczne ruchu amatorskiego działające na terenie województwa podkarpackiego w ośrodkach i domach kultury, szkołach, placówkach wychowania pozaszkolnego, klubach, stowarzyszeniach i szkołach tańca. Do Przeglądu należy zgłaszać zespoły lub grupy taneczne początkujące, które stawiają swoje pierwsze kroki taneczne (zespoły i grupy działające nie dłużej niż 2 lata), w poszczególnych kategoriach wiekowych:

  I – klasy 1 – 3 Szkoły Podstawowej

  II – klasy 4 – 6 Szkoły Podstawowej

  III – klasy 7 – 8 Szkoły Podstawowej

  Komisja artystyczna wyłoni Wyróżnionych w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz Laureata Przeglądu. Wszystkie uczestniczące zespoły/grupy otrzymają dyplomy za udział w Przeglądzie oraz drobny poczęstunek

  Serdecznie zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com