-1,5 C
Rzeszów
wtorek, 28 marca, 2023
+

  Jesteś amatorem i malujesz obrazy? Koniecznie zgłoś się na konkurs, organizowany przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wystawa Malarstwa Nieprofesjonalnego organizowana jest od 1993 roku i odbywa się co dwa lata. Ma ona charakter konkursowy, a dla najlepszych przyznawane są nagrody i wyróżnienia. Prezentowane prace są wykonane w dowolnej technice malarskiej przez artystów-amatorów, dając im szansę pokazania własnej twórczości i skonfrontowania jej z innymi artystami. W Wystawie może brać udział każdy malarz amator powyżej 18 roku życia, który w terminie do 7 kwietnia 2023 roku dostarczy do WDK w Rzeszowie jedną pracę malarską. Prace zakwalifikowane zostaną zaprezentowane na Wystawie w Galerii WDK w terminie 24 kwietnia – 10 maja 2023 roku. Po dodatkowe informacje należy się zgłaszać pod numerem tel. (017) 853-52-57 w. 35.

  Wszystkie prace na odwrocie powinny być zaopatrzone czytelnym opisem zawierającym następujące dane: imię, nazwisko i adres autora, tytuł i technika oraz cena autorska. Format prac może być nie mniejszy niż A3, a technika malarska dowolna. Wystawa jest przeglądem dorobku twórczego w zakresie malarstwa, dlatego organizatorzy nie stawiają żadnych ograniczeń w wyborze tematów, jak również pozostawiają swobodę środków ich interpretacji.

  Namalowaną i skończoną prace należy dostarczyć do WDK w Rzeszowie ul. Okrzei 7. Oceny prac i ich wyboru na wystawę dokona komisja artystyczna powołana przez organizatorów. Autorom prac najwyżej ocenionych zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia.

  Prace zakwalifikowane zostaną zaprezentowane na wystawie w galerii WDK w terminie 24 kwietnia – 10 maja 2023 roku.

  Po wystawie wszyscy autorzy powinni zgłosić się po odbiór swoich prac. Prace nie będą odsyłane uczestnikom.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com