środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Do 10 marca można było oglądać wystawę koszyckich fotografów w galerii WDK. Sprawdź relację z tego finisażu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od 20 lutego do 10 marca 2023 roku w Galerii Wojewódzkiego Domu Kultury, która znajduje się przy ul. Okrzei 7 w Rzezowie, można było oglądać Wystawę Stowarzyszenia Koszyckich Fotografów K’91. Finisaż jej odbył się 10 marca br.. Sprawdź, jak było na imprezie, która kończyła wystawę?

  W wystawie uczestniczyli: Adriana Durkáčová AZSF, RNDr. Ľubomíra Ištoňová PhD, Gabriel Jakab, Ing. Vladimír Latta, Štefan Lipták MZSF, Edita Megová AZSF, Ing. Daniel Pastucha EFIAP AZSF, Ing. Igor Šimko, Ing. Ján Tkáč, Karel Ulmann.

  Stowarzyszenie Koszyckich Fotografów K-91 istnieje od 1991 roku. Grupa ma obecnie 15 członków, którzy biorą aktywny udział w różnych konkursach, wystawach czy plenerach, zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Każdy artysta ma nieco inne podejście do fotografii, odmienne zainteresowania, co sprawia, że w K-91 spotykają się ze sobą fotografowie krajobrazu, architektury, aktu, portretów, martwych natur oraz makrofotografii. Osoby skupione w Stowarzyszeniu to wykładowcy, artyści fotografii, członkowie jury oraz miłośnicy tej dyscypliny sztuki, którzy wspólnie działają na rzecz promocji ruchu fotograficznego w Koszycach. Spotykają się regularnie raz w tygodniu i wymieniają swoje doświadczenia oraz omawiają własne fotografie.

  Przez cały czas istnienia, Stowarzyszenie zorganizowało niezliczoną ilość wystaw, zarówno w kraju, jak i za granicą. W ostatnich latach klub organizuje również plenery fotograficzne z udziałem fotografów z Polski oraz fotoreporterów z partnerskiego klubu fotograficznego Nova w Koszycach.

  Więcej informacji o Stowarzyszeniu K-91 jest na stronie https://www.k91.sk

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com