wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  ZAGRAJ W SUPER LIGA6 RZESZÓW NA ORLIKU – TRWAJĄ ZAPISY

  Polecamy

  - Reklama -

  Ruszyły zapisy do Piłkarskiej Ligi Szóstek Superliga6.pl. Rzeszów . 

  Już pod koniec  marca 2023 r. rusza kolejny sezon ogólnopolskiej piłkarskiej ligi szóstek „Superliga6.pl”. W naszym regionie rozgrywki odbywać się będą na orliku w Boguchwale, gdzie będzie rozgrywana Super Liga6 Rzeszów Wiosna 2023 .

   Zgłoszenia drużyn, więcej informacji i zapisy trwające do 10 marca 2023 r. pod nr tel.: 503 954 173, e-mail: dan.mos@interia.pl. A więcej informacji można poczytać na www.facebook.com/superli6a oraz www.rzeszow.superliga6.pl .

  – Rusza kolejna edycja naszego piłkarskiego projektu Superligi, na Podkarpaciu , tradycyjnie zapraszamy do zapisów sezonu wiosennego , który będzie rozgrywany na orliku w Boguchwale . Jest to nadal nowość na naszym lokalnym rynku piłkarskim, dlatego mają Państwo możliwość wziąć udział w tworzeniu pionierskiego systemu rozgrywek i stać się częścią społeczności Superli6i. Sprawny system rozgrywek jego przejrzystość i prostota bez zbędnych formalności są naszym dodatkowym atutem – mówi Grzegorz Rykała, współkoordynator rozgrywek

  Mistrzowie regionalni spotkają się w lipca 2023 r. w Warszawie na Mistrzostwach Polski Piłkarskich Szóstek, a z nich najlepsza drużyna uda się do Portugali na Mistrzostwa Europy (EMF – Europejska Federacja Mini Futbolu), zaś najlepsi zawodnicy zostaną powołani do Reprezentacji Polski.  – Planowany strat rozgrywek to 22 marzec 2023 r., a mecze będą rozgrywane w godzinach wieczornych w tygodniu. Organizatorzy zapewniają profesjonalizm, obsługę medialną, niskie wpisowe, dużo grania a także atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe – zaznacza Daniel Moskal, koordynator rozgrywek.

  Ogranizatorzy zachęcają do dołączenia do grona patronów rozgrywek .

  W zamian oferują: miejsce na materiałach reklamowych, wywieszenie baneru na obiekcie rozgrywek, informacje (logo) w transmisjach video live meczowych. Zainteresowane firmy, instytucje zapraszają do kontaktu: Grzegorz Rykała tel.: 796 346 070 lub Daniel Moskal tel.: 503 954 173.

  Więcej o zbliżających się rozgrywkach poczytać można na http://www.facebook.com/Superli6a, www.rzeszow.superliga6.pl

  Nasza redakcja objęła patronat medialny nad rozgrywkami .

  fot: Organizatorzy

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com