poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Tyczyn zaprasza na jutrzejszy koncert wspomnień muzycznych pt. „A może by tak jeszcze raz…”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jutro, w niedzielę – 12 lutego 2023 roku Tyczyn zaprasza na wyjątkowy koncert muzyczny pod hasłem „A może by tak jeszcze raz…”. Impreza muzyczna odbędzie się popołudniu – o godzinie 17:15 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie. Będzie muzycznie, romantycznie i nostalgicznie. Wejściówki są darmowe, co oznacza, że każdy może przyjść i posłuchać występów artystycznych, takich zespołów jak Teatru Muzycznego Broadway  z Giedlarowej – wsi w Leżajsku oraz Zespół „Cantilenae” z Dębna. Sala widowiskowa, w której odbędzie się impreza znajduje się w Tyczynie, przy ul. Mickiewicza 1.

  W repertuarze muzycznym artystów będą piosenki Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty, Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Edyty Geppert,, Ryszarda Riedla. Na wydarzenie zaprasza ponadto Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie oraz Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk.

  Tyczyn zaprasza serdecznie na wydarzenie muzyczne, w którym przypomnimy sobie najpopularniejsze piosenki polskich artystów, z dawnych lat. Będzie to spora dawka dobrej muzyki w wykonaniu profesjonalnych grup muzycznych, które działają i występują na Podkarpaciu i nie tylko od wielu lat.

  Koncert jest wspomnieniem ponadczasowych, kultowych utworów polskiej sceny muzycznej i artystów, których piosenki pomimo upływu czasu, są chętnie śpiewane do dziś. Zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com