środa, 17 lipca, 2024
+

  Zaproszenie na kolejne wydarzenie organizowane przez Fundację Misji Obywatelskiej. Tym razem „Podkarpackie Rozmowy” dotrą do Załuża!

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już w czwartek, 9 lutego 2023 roku o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Załużu odbędzie się kolejne spotkanie pod tytułem Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Gminy Lubaczów? Debata jest realizowana w ramach projektu Podkarpackie Rozmowy Jaka jest przyszłość Podkarpacia?

  Fundacja Misji Obywatelskiej serdecznie zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w wydarzenia i przypomina, iż udział w nim ma oczywiście charakter nieodpłatny. W ubiegłym roku odbyło się dwanaście debat w których udział wzięło blisko pięciuset uczestników.

  Tak ogromne zainteresowanie projektem świadczy o olbrzymim zainteresowaniu sprawami publicznymi mieszkańców Podkarpacia. Fundacja Misji Obywatelskiej stawia na dialog międzypokoleniowy oraz współpracę międzysektorową.

  Jestem przekonany, że w trakcie najbliższego wydarzenia padnie wiele ciekawych pomysłów, które sukcesywnie będą wcielane w życie. Cieszy mnie tak duża otwartość i chęć współpracy ze strony lokalnego samorządu na czele z Panem Wiesławem Kaplem. Jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści dla wszystkich stron. Zachęcam serdecznie do udziału w projekcie!


  komentuje Adam Poręba, wiceprezes zarządu Fundacji Misji Obywatelskiej.

  Projekt Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Podkarpacia? zakłada realizację debat w każdym powiecie województwa podkarpackiego, w ramach których przedstawiciele władzy, biznesu i sektora pozarządowego, otrzymują pytania o to co zmieniło w ich społeczności lokalnej? Czy ważne inicjatywy z punktu widzenia mieszkańców nie zostały podjęte? Jeśli tak, to dlaczego? Jaka jest prognoza na przyszłość? Projekt zatem łączy debatę z konsultacjami. Organizacja pragnie włączyć mieszkańców w aktywną partycypację, życie społeczne, publiczne i obywatelskie. Czasem do zmian wystarczy rozmowa – dialog.

  Projekt pt. Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Podkarpacia? jest objęty honorowym patronatem Wojewody Podkarpackiego i Marszałka Województwa Podkarpackiego.

  Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com