wtorek, 26 września, 2023
+

  Krystian Wachowiak nowym zawodnikiem Stali Rzeszów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nowym piłkarzem Stali Rzeszów został Krystian Wachowiak 21-letni boczny obrońca, który do tej pory był zawodnikiem Wisły Kraków. Boczny obrońca spędzi w Rzeszowie najbliższe półtora roku. Umowa zawiera możliwość przedłużenia jej o kolejne osiemnaście miesięcy.

  Jako niespełna 17-latek przeszedł do Chojniczanki Chojnice, w której grał w juniorach, drugiej drużynie, aż w końcu nadszedł czas debiutu w pierwszym zespole. Miał on miejsce w kwietniu 2019 roku, a rywalem Chojniczanki była Warta Poznań.

  Przez kolejne półtora roku był podstawowym piłkarzem drużyny, pokazywał się z bardzo dobrej strony i zainteresowała się nim Wisła Kraków, grająca wtedy w Ekstraklasie. Zimą 2020 roku trafił do „Białej” Gwiazdy” i dosyć szybko zadebiutował przeciwko Pogoni Szczecin. Na kolejny ligowy występ musiał czekać do kolejnego sezonu, kiedy w rundzie jesiennej zaliczył epizod przeciwko Wiśle Płock.

  Jesienią obecnego sezonu zaliczył 15 występów w Fortuna 1 Lidze, zazwyczaj wybiegając w podstawowym składzie. Grał choćby przeciwko Stali Rzeszów. Jesienią obecnego sezonu zaliczył 15 występów w Fortuna 1 Lidze, zazwyczaj wybiegając w podstawowym składzie. Grał choćby przeciwko Stali Rzeszów.

   Pamiętam tamten mecz. Bardzo podobała mi się atmosfera na trybunach i gra Stali Rzeszów, choć dla nas wynik się wtedy nie zgadzał

  Krystian Wachowiak, nowy piłkarz Stali Rzeszów

   Bardzo się cieszę, że trafiłem do Stali. Moim celem jest oczywiście grać i wywalczyć z tym zespołem awans. Wierzę, że będziemy w stanie to zrobić

  Krystian Wachowiak, nowy piłkarz Stali Rzeszów

  Krystian Wachowiak dotychczas zanotował 2 występy w Ekstraklasie, 57 w 1 lidze, 17 w 2 lidze oraz 5 w Pucharze Polski

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com