środa, 17 lipca, 2024
+

  Dwuletnie dziecko jechało w samochodzie prowadzonym przez nietrzeźwego kierowcę

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Sanoccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który przewoził w samochodzie 2-letniego chłopca. Mężczyzna został zatrzymany na stacji paliw. Dziecko nie doznało żadnych obrażeń, a mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

  W niedzielę 5 lutego przed godziną 19, sanoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że nietrzeźwy 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przewozi w samochodzie małe dziecko. Mundurowi rozpoczęli patrolowanie ulic powiatu sanockiego. W trakcie sprawdzania, na stacji paliw w Pakoszówce, funkcjonariusze zauważyli wskazany przez zgłaszającego samochód. Wewnątrz pojazdu przebywał poszukiwany mężczyzna oraz 2-letnie dziecko.

  Po wyjściu z samochodu, 28-latek miał problemy z utrzymaniem równowagi. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na alkomacie, dlatego została pobrana od niego krew do badań na zawartość alkoholu oraz substancji odurzających. Kierujący wypowiadał się nielogicznie, jego mowa była bełkotliwa, policjanci wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Po sprawdzeniu 28-latka w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany oraz ma zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez sąd.

  Dziecko nie doznało żadnych obrażeń. Przekazano je pod opiekę babci. Kierujący został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com