sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Rzeszowskie Piwnice na Walentynki organizują wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszymy utwory Erica Claptona – „Layla” czy „Tears in Heaven”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Stowarzyszenie Sztuki Estradowej „Estrada” zaprasza 14 lutego o godzinie 20:00 na koncert rzeszowskich muzyków, których artystycznym zamierzeniem jest uhonorowanie twórczości Erica Claptona. Ze sceny popłynął takie przeboje jak „Layla” czy „Tears in Heaven”.

  Wyjątkowy klimat, artystyczna jakość na najwyższym poziomie i znane przeboje. Tak przedstawia się propozycja Stowarzyszenia Sztuki Estradowej „Estrada” na walentynkowy wieczór w stolicy Podkarpacia. W Rzeszowskich Piwnicach zaplanowano koncert CLAPPTON – A tribute to Eric Clapton. To projekt rodzimych artystów. Jego liderem jest Sebastian Stachurski, który od ponad 25 lat wnikliwie studiuje kompozycje oraz sztukę wokalną i gitarową swojego ukochanego mistrza.

  Grupa złożona jest z doświadczonych muzyków, którzy związani są z uznanymi w kraju zespołami bluesowymi i rockowymi, takimi jak Piotr Nowak Band, Portal Blues, czy Kłusem z Blusem. Oprócz Sebastiana Stachurskiego w zespole występują: Wojciech Kwieciński (bas), Robert Winczowski (perkusja), Maciej Łosiewicz (hammond, piano), Julia Honkisz (wokal), Katarzyna Wnęk (wokal).

  Repertuar koncertowy zespołu obejmuje cały okres twórczości solowej Erica Claptona, różne odcienie stylistyczne i jego fascynacje – od bluesa, country, reggae, po pop. Uczestnictwo w koncertach formacji CLAPPTON, gwarantuje niepowtarzalną podróż w czasie, od złotej ery Creamu i eksplozji projektu Derek and the Dominos, poprzez pełną przebojów dekadę lat 70 i 80-tych, bluesowy zwrot do korzeni i wreszcie najdojrzalszą twórczość ostatnich dwóch dekad.

  Bilety ze specjalną zniżką dla par dostępne są tutaj: https://bit.ly/3H6TZMD.

  Partnerami koncertu są Estrada Rzeszowska i Rzeszowskie Piwnice.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com