czwartek, 28 września, 2023
+

  Zabawki mechaniczne z dawnych lat poszukiwane! Muzeum w Stalowej Woli we współpracy z rzeszowskim Muzeum Dobranocek planuje stworzyć z nich wystawę!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Muzeum Regionalne w Stalowej Woli już tej wiosny otwiera wyjątkową wystawę we współpracy z Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie. Powrót do czasów dzieciństwa i beztroski gwarantowany – zachęcają organizatorzy.

  Wystawa „Nie tylko męski świat zabawek mechanicznych” prezentować będzie wyjątkowe obiekty sprzed lat pochodzące ze zbiorów prywatnych kolekcjonerów: Piotra Dziepaka, Mariusza Kmity, Marii Wieczorek oraz kolekcji Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, a wszystko to w inscenizacji sklepu z zabawkami.

  Macie w swoim domowym zaciszu pamiątkowe zabawki mechaniczne, które chcielibyście pokazać na prezentowanej za jakiś czas wystawie?

  Gdzie dokładnie planuje odbyć się wystawa? W Stalowej Woli – w Muzeum Regionalnym, mieszczącym się przy ul. Sandomierskiej 1.

  Skontaktuj się mailowo z organizatorami wystawy, jeśli takie zabawki posiadasz w swoim domu, wysyłając wiadomość mailową na adres:  wnawrocka@muzeum.stalowawola.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com