-1,5 C
Rzeszów
wtorek, 28 marca, 2023
+

  Jacek Trojanowski został nowym dyrektorem sportowym Texom Stal Rzeszów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W ostatni dzień stycznia Texom Stal Rzeszów zaprezentowała Jacka Trojanowskiego na stanowisku dyrektora sportowego Klubu z ulicy Hetmańskiej 69.

  Jacek Trojanowski to doskonale znana postać w środowisku żużlowym. Był wieloletnim menadżerem i mechanikiem między innymi trzykrotnego Mistrza Świata na żużlu Tai’a Woffindena, czy Daniela Bewleya,

  Jesteśmy niezwykle zadowoleni z nawiązanej współpracy i przekonani, że kilkanaście lat doświadczeń na możliwie najwyższym światowym poziomie pozwoli na rozwinięcie aspektów sportowych, zarówno wewnątrz klubu, jak też każdego z zawodników naszej drużyny.

  treść komunikatu Zarządu Klubu

  Na oficjalnej stronie internetowej Texom Stal Rzeszów można przeczytać na czym będzie skupiał się nowy dyrektor sportowy rzeszowskiej drużyny żużlowej w nadchodzącym sezonie.

  Nieocenioną pomocą będzie wsparcie w kwestii sprzętowej tych najmłodszych w naszej drużynie. Zawodnicy młodzieżowi, a w szczególności ci szkolący się w szkółce juniorów potrzebują na samym początku fachowej rady dotyczącej doboru konkretnych ustawień motocykla, czy samych podzespołów. Między innymi na to będą mogli liczyć od naszego nowego dyrektora sportowego – Jacka Trojanowskiego.

  treść komunikatu Zarządu Klubu
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com