czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Walka Łukasza Różańskiego o pas Mistrza Świata w Rzeszowie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W ostatni dzień stycznia Łukasz Różański poinformował swoich kibiców o tym gdzie odbędzie się walka o pas Mistrza Świata w kategorii Bridger. Pojedynek, którego stawką będzie pas mistrzowski został zaplanowany na 18 marca 2023. Przeciwnikiem rzeszowskiego boksera będzie Chorwat Alen Babić.

  Chorwacki bokser Alen Babić to chorwacki bokser legitymujący się rekordem 11-0, 10 KO zmierzy się rzeszowskim bokserem, pretendentem do pasa w nowej kategorii wagowej Bridger do 101,6 kg federacji WBC.

  Różański pierwotnie miał walczyć o ten pas z Kolumbijczykiem Oskarem Rivasem. Walka z tym przeciwnikiem została przełożona dwukrotnie. Najpierw przełożono walkę z powodu ślubu Jennifer Lopez. W drugim terminie ze względu na uraz kolumbijskiego pięściarza, który ma poważne problemy zdrowotne związane z problemami okulistycznymi. U Kolumbijczyka zdiagnozowano odklejającą się siatkówkę oka.

  Władze federacji WBC narzucają na zwycięzcę walki Różański – Babić dwie obowiązkowe obrony mistrzowskie. Walka Łukasza Różańskiego odbędzie 18 marca 2023 w Rzeszowie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com