13 C
Rzeszów
piątek, 24 marca, 2023
+

  Wybierz się na koncerty kolęd organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury w Matysówce oraz w Przybyszówce!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski Dom Kultury organizuje w nadchodzącym czasie kilka koncertów świątecznych, w trakcie których posłuchamy kolęd w pięknych aranżacjach podopiecznych zajęć wokalnych, prowadzonych przez wykfalifikowaną kadrę z RDK, z różnych filii. Wybierz się do Przybyszówki albo Matysówki, najlepiej zostań słuchaczem wszystkich koncertów.

  Koncert świąteczny w Matysówce

  Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w niedzielę 29 stycznia 2023 roku o godzinie 12:00 w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Matysowskiej 195.

  Podczas koncertu zaprezentuje się dwunastu zdolnych wykonawców, którzy wykonają piękne polskie kolędy i pastorałki. Młodzi artyści są podopiecznymi Pracowni Muzycznej RDK Matysówka i RDK Zalesie prowadzonej przez Katarzynę Szczerbinin oraz Szkoły Podstawowej Nr 34 w Rzeszowie.

  Koncert kolęd w Przybyszówce

  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza serdecznie wszystkich na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w środę 1 lutego 2023 roku o godzinie 17:30 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Przybyszówka przy ul. Dębickiej 170. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Podczas koncertu wystąpią uczestnicy zajęć wokalnych Pracowni Muzycznych z pięciu filii Rzeszowskiego Domu Kultury: Krynicka, Miłocin, Przybyszówka, Staroniwa i Zwięczyca. Młodych wokalistów do występu przygotowała instruktor Oliwia Czubocha.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com