-1,5 C
Rzeszów
środa, 29 marca, 2023
+

  Ochotnicza Straż Pożarna Rzeszów – Załęże ogłasza nabór

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lubisz nieść pomoc potrzebującym? Chcesz zdobyć nowe umiejętności? Zobaczyć, jak funkcjonuje straż pożarna od środka? Jeśli odpowiedzi na te pytania są twierdzące. Można skorzystać z okazji i zostać strażakiem.

  Ochotnicza Straż Pożarna w Rzeszowie – Załężu wraz z rozpoczęciem Nowego Roku ogłasza ciągły nabór dla członków, którzy chcieliby zasilić szeregi czynnych strażaków ochotników oraz członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

  OSP KSRG Rzeszów – Załęże to jednostka, która potrzebuje osób chcących udzielać się w lokalnej społeczności, a także pragną pracować w zespole, dążąc do dalszego rozwoju jednostki.

  OSP KSRG Rzeszów – Załęże jest otwarte na wszystkich mieszkańców miasta Rzeszowa i osiedla, którzy oprócz bezpośredniego udziału w działaniach ratowniczych, chcieliby sprawować funkcję reprezentacyjne podczas wielu uroczystości lokalnych i państwowych.

  Pierwsze spotkanie organizacyjne w piątek 3 lutego o godz 19.00 w budynku remizy OSP KSRG Rzeszów – Załęże przy ul. Ks Jana Stączka 40. Kolejne spotkania strażaków w każdy pierwszy piątek miesiąca.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com