13,9 C
Rzeszów
piątek, 24 marca, 2023
+

  Niżańskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Darii ze Śląska w połowie lutego ’23!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W ubiegłym roku Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” rozpoczęło nowy cykl koncertów Koncep.t muzyczny, w ramach którego swoją twórczość zaprezentowali Czesław Mozil Solo, Postman, zespół Voo Voo oraz Mikromusic Acoustic Trio. Koncerty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

  Przed nami kolejna porcja muzycznych wrażeń. Już 18 lutego o godz. 19.00 Nisko zaprasza na pierwsze wydarzenie w tym roku z cyklu Koncep.t muzyczny. Na muzycznej scenie wystąpi DARIA ZE ŚLĄSKA – jest to nowa twarz na polskim rynku muzycznym. Do tej pory wydała trzy single, a wiosną tego roku nakładem wytwórni Jazzboy Records ukaże się jej debiutancki album.

  Latem 2022 jako gość specjalny Daria wystąpiła na trasie Holiday Tour Korteza prezentując swoje dwie piosenki. Teraz ze swoim zespołem rozpoczyna koncertowanie z całym materiałem. Daria ze Śląska została nominowana do Odkryć Empiku 2022 w kategorii Muzyka za „Falstart albo faul” i „Dziewczyna z tatuażem”

  Koncep.t muzyczny – Koncert Darii ze Śląska w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” będzie się odbywał przy ul. T. Kościuszki 9.

  Już teraz można posłuchać wokalistki:

  BILETY kosztują: Przedsprzedaż 65 zł | W dniu koncertu 75 zł

  Można je zdobyć ONLINE: https://www.biletomat.pl/bilety/daria-ze-slaska-nisko-12618/

  Lub też STACJONARNIE: sekretariat NCK SOKÓŁ

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com