piątek, 1 grudnia, 2023
+

  Chcesz spełnić swoje marzenia i zostać modelem albo modelką? Przyjdź do Galerii Rzeszów na casting!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Agencja modelek EMBASSY MODELS szuka nowych twarzy. Dołącz do agencji i wejdź do świata mody. Pracuj dla najlepszych projektantów mody  w Polsce i za granicą. Weź udział w kampaniach największych marek oraz w pokazach mody podczas światowego Fashion Week w Mediolanie, Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Agencja zaprasza wszystkich chętnych dnia 30 stycznia 2023 roku od godziny 12:00 do 16:00 do Galerii Rzeszów, do Starbucks Coffee.

  Jakie wymagania należy spełniać? Dziewczyny powinny mieć minimum 173 cm wzrostu, chłopaki – minimum 183 cm wzrostu. Jeśli chodzi o wiek, zgłaszać się mogą na casting minimum 15-latkowie. Poniżej 16 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica na udział w castingu. Masz więcej pytań, lub już teraz chcesz zgłosić swój udział w castingu? Napisz na adres mailowy – alex@embassymodels.ne.

  Tak agencja mówi o sobie:

  EMBASSY MODELS z siedzibą w Warszawie reprezentuje i rozwija wybrane Modelki i Modelki z Polski i zagranicy. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm naszych bookerów zapewnia sukces naszej agencji w Polsce i na świecie. Cały czas poszerzamy swoje horyzonty i pozyskujemy nowych klientów. Do każdej modelki podchodzimy indywidualnie, udowadniamy karierę modelek pozyskując najlepsze i najkorzystniejsze oferty.

  Współpracujemy z najlepszymi fotografami, projektantami i stylistami w kraju i za granicą. Współpracujemy z najlepszymi agencjami na całym świecie prosto z Europy (m.in. Paryż, Mediolan, Londyn, Lizbona, Berlin, Oslo…) po Azję (m.in. Pekin, Szanghaj, Guangzhou, Hongkong, Tokio, Bangkok, Seul..) i USA (Nowy Jork, Miami, Los Angeles..). Nasze modelki chodziły na takich pokazach jak Maison Margiela, Emporio Armani, Giorgio Armani, Dior, Prada, OFF-White, Canali 1934, Thom Browne,  Berluti i wiele innych!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com