-1,5 C
Rzeszów
wtorek, 28 marca, 2023
+

  Kobieta wjechała do rowu, mężczyzna w ogrodzenie, oboje byli pijani!

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Niemal 3 promile alkoholu w organizmie miała kierująca chevroletem, która wjechała do rowu w Porębach Kupieńskich. Nieco mniej, bo ponad 2 promile miał natomiast kierowca łady, który wczoraj wjechał w ogrodzenie posesji w Kolbuszowej Górnej. Na szczęście w wyniku tych zdarzeń nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci apelują o rozsądek i przypominają, że pijani kierowcy stanowią śmiertelne zagrożenie na drogach.

  W niedzielę, 22 stycznia po godz. 15.00, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Porębach Kupieńskich, gdzie przejeżdżający kierowcy zauważyli w przydrożnym rowie samochód osobowy marki Chevrolet. Z pojazdu wyszła kobieta, która miała problem z utrzymaniem równowagi. Świadkowie wezwali Policję. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 32-letniej mieszkanki powiatu rzeszowskiego. Badanie wykazało w jej organizmie 2,88 promila alkoholu. 32-latka trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszała zarzuty kierowania samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości.

  Zarzuty usłyszy również 35-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który w poniedziałek, 23 stycznia po godz. 13.00, wjechał w ogrodzenie jednej z posesji w Kolbuszowej Górnej. O zdarzeniu powiadomiła właścicielka uszkodzonego ogrodzenia, która słysząc hałas, wyszła z domu. Wezwani na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości 35-letniego mężczyzny. Badanie wykazało 2,3 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowe sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 35-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

  Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę. Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierowcy na drogach stanowią śmiertelne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com