piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
+

  W najbliższym czasie w Cybermachinie szykuje się wiele atrakcyjnych imprez! Będzie karaoke, „Jaka to melodia?” oraz wieczór planszówek! Przyjdź i pobaw się!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Cybermachina szykuje na koniec stycznia wiele ciekawych zarazem atrakcyjnych eventów. Jutro, czyli 25 stycznia o 20:00 klub razem ze studentami Uniwersytetu Rzeszowskiego przygotował coś dla miłośników śpiewów, a mianowicie karaoke. Kilka dni później, bo 28 stycznia, o 20:00 będzie można pograć w planszówki, z kolei w ostatnią niedzielę stycznia, o 20:00 odbędzie się konkurs dla znawców piosenek, pod nazwą „Jaka to melodia?”. Zapraszamy na wszystkie eventy, a także życzymy dobrej zabawy!

  Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego razem z rzeszowską Cybermachiną zapraszają na wieczór karaoke, który odbędzie się na ul. Matejki 4 w stolicy Podkarpacia o godzinie 20:00, w środę – 25 stycznia 2023 roku. Szczególnie jeśli lubisz śpiewać, wybierz się razem z przyjaciółmi i spędźcie ciekawie wieczór. Będzie można zaśpiewać swoje ulubione kawałki! Studenci oraz organizatorzy liczą na sporą frekwencję a do tego wspaniałą zabawę.

  Karaoke, to forma rozrywki pochodząca z Japonii, polegająca na śpiewaniu w pubie, klubie, domu itp. znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Śpiewającemu może pomagać wyświetlanie tekstu na dowolnym medium (telewizor, monitor, projektor itp.). Ostatnio popularne stały się muzyczne gry komputerowe, które znacznie ułatwiają zabawę, jaką jest karaoke.

  Nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza „pusta orkiestra” i powstała z dwóch słów japońskich: karappo (pusty) i ōkesutora (orkiestra).

  Wieczór planszówek z animatorami

  Nie masz pojęcia o grach planszowych a chcesz spróbować zagrać w coś innego niż chińczyk? Znasz kilka podstawowych gier a chciałbyś nauczyć się bardziej rozbudowanych tytułów?  Wolisz jak ktoś szybko nauczy cię zasad i mechaniki gry zamiast spędzić cały wieczór na samą naukę ? A może poszukujesz ludzi chętnych do wspólnej gry ? Jeżeli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco to wydarzenie dla Ciebie ! Do dyspozycji będzie dwóch animatorów którzy pomogą, wytłumaczą i dobiorą grę do waszego poziomu zaawansowania. Przyjdź sam lub z drużyną! Dla osób bez drużyny organizatorzy postarają się stworzyć osobny stół zależny od ilości uczestników nieposiadających drużyn. Odwiedź Cybermachinę 28 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:00, w nadchodzącą sobotę!

  Quiz „Jaka To Melodia”

  „Jaka to melodia” w Cybermachinie to wspaniała okazja do tego, by zmierzyć się z wiedzą na temat piosenek. Event rozpoczyna się o godzinie 20:00, 29 stycznia, w zbliżającą się niedzielę. Konkurs potrwa 1,5 – 2 godziny. Drużyny biorące udział w rywalizacji mogą składać się od 2-6 osób. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby. Zapisy poprzez FB/Instagram lub w lokalu. Na zwycięzców quizu czekają atrakcyjne nagrody!

  Zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com