piątek, 1 grudnia, 2023
+

  Policja zatrzymała trzech mężczyzn zamieszanych w przestępstwa narkotykowe. Zabezpieczono ponad jeden kilogram substancji psychotropowych!

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Funkcjonariusze wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej w Rzeszowie wspólnie z kolbuszowskimi policjantami, zatrzymali trzech mężczyzn zamieszanych w przestępstwa narkotykowe.

  Zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych usłyszeli 35-latek i jego 47-letni znajomy. Natomiast 49-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego odpowie także za udzielanie substancji psychotropowych. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad kilogram substancji zabronionych.

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie pracowali nad sprawą sprzedaży substancji zabronionych, do jakiej miało dochodzić na terenie powiatu kolbuszowskiego.

  W tym celu nawiązali współpracę z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego naszej jednostki. Policjanci ustalili, że substancje zabronione mogą być przewożone samochodem marki Audi. W miniony wtorek, policjanci zatrzymali opisany samochód, na ul. Narutowicza w Kolbuszowej.

  Za kierownicą audi siedział 35-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego, natomiast pasażerem był 47-latek z powiatu tarnobrzeskiego. Podczas przeszukania pojazdu, na tylnej kanapie samochodu, policjanci znaleźli papierową torbę, w której znajdowały się worki z białym proszkiem.

  W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili, że obaj mężczyźni, kupili narkotyki od 49-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Funkcjonariusze odwiedzili 49-latka w miejscu jego zamieszkania. Podczas przeszukania, w jego domu, znaleźli woreczki z białym proszkiem. Dodatkowo, w jednym z pomieszczeń znajdowały się duże ilości ubrań i kosmetyków luksusowych marek.

  Policjanci przeszukali też miejsca zamieszkania 47 i 35-latka. U starszego mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli 8 woreczków z białym proszkiem, woreczki z suszem roślinnym oraz wagę elektroniczną, pistolet i amunicję.

  Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad kilogram substancji zabronionych. Cała trójka została zatrzymana.

  W piątek mężczyźni usłyszeli prokuratorskie zarzuty. 35-latek i jego 47-letni znajomy usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych.

  Natomiast 49-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego oprócz posiadania narkotyków, odpowie także za udzielanie substancji psychotropowych. Decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące mężczyźni spędzą w areszcie.

  Zabezpieczone substancje oraz pistolet i amunicja zostaną poddane dalszym badaniom. Policjanci sprawdzą również, czy zabezpieczona odzież nie posiada podrobionych znaków towarowych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com