piątek, 1 grudnia, 2023
+

  Końcem stycznia oraz na początku lutego w Lord Jacku szykują się ciekawe a zarazem śmieszne stand-upy. Wystąpią Maciek Adamczyk, Czarek Sikora oraz Michał Pałubski!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lubisz wystąpienia stand-upperów, a może jeszcze nigdy nie byłeś na podobnym evencie? Tak czy tak, warto wybrać się jeszcze w styczniu oraz na początku lutego na spotkanie z Maćkiem Adamczykiem, Czarkiem Sikorą oraz Michałem Pałubskim. Podczas przemówień komików oraz mówców posłuchamy nietuzinkowego spojrzenia na świat, prezentowanych przez doświadczonych stand-uperów, którzy są obyci ze sceną i w ciekawy sposób prezentują swoje poglądy na wiele tematów.

  Już za kilka dni, bo 25 stycznia odbędzie się stand-up Maćka Adamczyka. Wybierz się do rzeszowskiego Lord Jacka, wcześniej rezerwując wejściówki, które kosztują 40 zł i które można kupić na stronie internetowej https://stage24.pl/events/maciek-adamczyk-lord-jack-751. Supportować go będzie Tomek Skrzypek.

  Maciek Adamczyk wystąpi z programem „Szmery, bajery, pompki, rowery”.

  Stand-uper tak opisuje swój program:

  „Manager cisnął, bym wymyślił nazwę wydarzenia. „Dawaj, trzeba zrobić grafikę”. „Dawaj, mało czasu”, „Dawaj”, „Hej”, „Hej”, „Hej”, „Hej”, „Hej”, „Hej”, „Hej”, „Hej”, „Hej”. Telefon tylko PIM, PIM, PIM, PIM, PIM. Dzieci się drą, z garnka kipi, kurier do drzwi dzwoni, jebla idzie dostać. Odpisałem „Szmery bajery pompki rowery i daj mi spokój”. Na szczęście nie nazwał wydarzenia „Szmery bajery pompki rowery i daj mi spokój”. Nazwał dobrze, Wam się spodobało i dzięki temu mam tytuł nowego programu. Teraz musicie przyjść i zobaczyć co się pod tym tytułem kryje.

  PS. Nic o dzieciach. Nic o kuchni. Dzieci w kuchni? Kto wie…”

  Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1621788998278755

  1 lutego, w tym samym miejscu – w Lord Jacku swoje przemówienie, o godzinie 20:30 wygłosi Czarek Sikora. „Czołem! Jestem Czarek Sikora i serdecznie zapraszam Was na mój najnowszy program stand-upowy „DO STARTU START”. Jak będzie? Śmiesznie będzie!”  Na scenie pojawi się również support.  A na ten event także obowiązuje wcześniejsza rezerwacja biletów, wchodząc pod link: https://stage24.pl/events/czarek-sikora-lord-jack-679. Wydarzenie można obserwować na Facebooku: https://www.facebook.com/events/714167427008296.

  Z kolei 8 lutego o godzinie 20:30, w Lord Jacku pojawi się Michał Pałubski, który także zaprezentuje swój stand-up.

  Tak stand-upper opisuje swoje wystąpienie:

  „Ostatnio doszedłem do wniosku, że nasze życie dookreśla Gołąb:

  „Jak jesteśmy dziećmi ganiamy tego biednego ptaka, a na starość karmimy go w przeprosiny”

  Program „Kaliber 44” to moja próba rozwiązania zagadek:

  Czy jest sens biec za światem?

  Czy już mogę powiedzieć „za moich czasów”?

  I najważniejsze… Czy już czas na karmienie?

  W poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania jestem zabawny i szczery,

  Bo kalendarz nieubłaganie pokazuje mi liczbę czterdzieści i cztery.”

  Bilety, w cenie 40 zł można zdobyć wchodząc w link: https://stage24.pl/events/michal-palubski-lord-jack-592. Wydarzenie można też śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/events/686165176257308.

  Podczas imprezy nie wolno nagrywać, ani robić zdjęć.

  Zapraszamy na dużą dawkę śmiechu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com