środa, 21 lutego, 2024
+

  Kierująca mazdą w celu uniknięcia zderzenia z audi uderzyła w barierę energochłonną

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło na zjeździe z autostrady A4 w Mirocinie. Kierujący audi, nie zachował ostrożności podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu, w wyniku czego zmusił do gwałtownego hamowania kierującego fordem oraz kierującą mazdą, która w celu uniknięcia zderzenia uderzyła w barierę energochłonną.

  W sobotę, tuż przed godz. 19.00, dyżurny przeworskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na zjeździe z autostrady A4, w Mirocinie.

  Skierowani na miejsce policjanci przeworskiej drogówki ustalili, że kierujący audi, 40-letni obywatel Ukrainy, nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu i zmusił do gwałtownego hamowania kierującego fordem, 31-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego oraz kierującą mazdą, 34-letnią mieszkankę powiatu jarosławskiego.

  Kierująca mazdą w celu uniknięcia zderzenia z audi, w trakcie hamowania zjechała do lewej krawędzi jezdni i uderzyła w barierę energochłonną.

  W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. 40-latek został ukarany mandatem karnym.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com