-1,5 C
Rzeszów
środa, 29 marca, 2023
+

  Do końca lutego można zgłaszać się do konkursu, w którym nagrodą jest nagranie własnych kawałków w profesjonalnym studiu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Estrada Rzeszowska zaprasza zespoły, które chcą wydać własny materiał bez wkładu finansowego. Dzięki konkursowi Free30 można wygrać 20 godzin nagrań + 10 godzin na miks i mastering w profesjonalnym Estrada Studio – razem z pracą realizatora.

  Ruszyła kolejna edycja konkursu Free30 organizowanego przez Estradę Rzeszowską, którego celem jest promocja młodych twórców. Nagrodami jest 30 godzin studyjnych, podczas których można zarejestrować własny utwór – Estrada udostępni laureatom studio z profesjonalnym sprzętem i realizatorem dźwięku, a zasady udziału we Free30 są bardzo proste.

  Na stronie https://studio.estrada.rzeszow.pl/studio-nagran/konkursy/ dostępny jest formularz konkursowy, który należy wypełnić i kliknąć „wyślij zgłoszenie”. W formularzu należy podać skład zespołu, napisać krótkie bio oraz fotografię, która będzie wykorzystywana w celach promocyjnych i od jednego do trzech utworów w formacie MP3, na podstawie których komisja konkursowa zdecyduje o przyznaniu nagrody.

  Termin przesyłania zgłoszeń mija ostatniego dnia lutego 2023 roku.

  Konkurs Free30: Estrada Rzeszowska kontynuuje przedsięwzięcie i wyciąga pomocną dłoń do młodych zespołów muzycznych, które chcą wydać własny materiał bez wkładu finansowego. Dzięki konkursowi Free30 można wygrać darmowe godziny w profesjonalnym Estrada Studio. Najlepsi mogę również otrzymać propozycję zagrania koncertu na imprezach organizowanych przez Estradę Rzeszowską, który pozwoli na pewno dotrzeć zespołowi do nowych fanów.

  Organizator może ufundować nagrodę specjalną w każdej edycji Konkursu, którą stanowi koncert kameralny zorganizowany w studio nagraniowym ESTRADA STUDIO połączony z transmisją live na wybraną platformę streamingową. 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com