piątek, 8 grudnia, 2023
+

  „Taneczny Jam” czyli improwizacja taneczna dla wszystkich lubiących się ruszać w domu kultury na Staroniwa, całkowicie za darmo!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wybierz się na improwizację taneczną do domu kultury na Staroniwa całkowicie za darmo! Podczas „Tanecznego Jamu” każdy będzie mógł poruszać się w rytm muzyki tak jak umie. Zajęcia są bezpłatne, a na nie może przyjść każdy, kto lubi tańczyć ale bez względu na poziom zaawansowania.

  “Taneczny Jam” to spotkanie taneczne dla każdego, kto chciałby poruszać się przy muzyce bez określonej formy, kroków, oceniania, stylu tańca. Tylko parkiet, obecność, ruch i muzyka. Jednocześnie “Taneczny Jam” to zaproszenie do udziału w zajęciach tańca terapeutycznego z elementami relaksacji w kolejnym semestrze sezonu kulturalnego, realizowanym w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staroniwa.

  Jeśli lubisz tańczyć, a brakuje Ci miejsca, towarzystwa, okazji – dom kultury zaprasza do wspólnego “dżemowania”. Zabierz ze sobą wygodny strój, wodę i dobry nastrój.

  Spotkanie ma charakter otwarty i odbędzie się w poniedziałek 23 stycznia 2023 roku o godzinie 19:30 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staroniwa przy ul. Staroniwskiej 46.

  Regularne zajęcia tańca terapeutycznego z elementami relaksacji odbywają się w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staroniwa w każdy poniedziałek w godzinach 19:15-20:15.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com