wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Chcesz występować w teatrze? Przyjdź na początku lutego na casting do teatru im. Wandy Siemaszkowej. Młoda Scena szuka nowych aktorów

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie ogłasza casting do nowego spektaklu Młodej Sceny w reżyserii Barbary Napieraj. Teatr zaprasza młodzież z umiejętnością śpiewu, mile widziana gra na instrumencie.

  Młoda Scena Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie działa od 2018 roku. Skupia młodych adeptów sztuki aktorskiej, którzy pod okiem aktorki i reżyserki – Barbary Napieraj przygotowują spektakle. Na swoim koncie mają realizacje tekstów współczesnych, rezonujących z ich wrażliwością i sposobem postrzegania rzeczywistości, a także utworów klasycznych. W 2022 roku zrealizowali dwa tytuły: „Lekarz mimo woli” Moliera i „Taka była Joanna d’Arc” na podstawie dramatu „Skowronek” Jeana Anouilha.

  Casting do nowego spektaklu w reżyserii Barbary Napieraj odbędzie się 4 lutego 2023 (sobota) o godz. 11:00 na Małej Scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Na casting należy przygotować piosenkę oraz fragment wybranej prozy lub wiersza.

  Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą mailową na adres m.fortowska@teatr-rzeszow.pl najpóźniej do dnia 27.01.2023. Do zgłoszenia prosimy dołączyć zdjęcie wraz z krótkim opisem wcześniejszych działań.

  Po wysłaniu zgłoszenia kandydat otrzyma informację zwrotną dotyczącą szczegółów castingu.

  Teatr zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com