środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Wylicytuj wyjątkową gitarę, wykonaną specjalnie na 31. Finał WOŚP 2023, który odbędzie się już 29 stycznia!

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 31. W ramach tego wydarzenia odbywa się wiele licytacji, z których dochód będzie przeznaczony na leczenie w Polsce. W tym roku zbierane będą pieniądze przeznaczone na walkę z sepsą.

  Jak informuje fundacja, z danych Narodowego Funduszu Zdrowia analizowanych przez NIK wynika, że liczba dorosłych hospitalizowanych w Polsce z powodu sepsy wynosi około 20 tys. rocznie, jednak wartość ta na pewno jest niedoszacowana. Dla przeżycia chorego, u którego wystąpiła sepsa, kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia, dlatego fundacja planuje zakupić za zebrane podczas 31. Finału środki głównie specjalistyczne urządzenia do diagnozowania choroby.

  Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców to jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych w czasie Finału WOŚP. Złote Serduszka i Złote Karty Telefoniczne stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm w dotychczasowej historii Fundacji WOŚP. Ale licytować można wszystko.

  Przez 31 lat można było zobaczyć cały wachlarz licytowanych przedmiotów. Cenne przedmioty i wyjątkowe pamiątki wspomogły leczenie tysięcy osób w Polsce. Sportowcy chętnie oddawali na licytacje swoje medale i puchary, pasjonaci motoryzacji przekazywali zabytkowe samochody, królowe piękności natomiast swoje suknie, w których wygrywały konkursy. Pojawiały się też gitary znanych muzyków.

  I właśnie w ramach akcji PUSZ dla WOŚP 2023 powstała niecodzienna i jedyna w swoim rodzaju gitara. Można ją już licytować na stronie allegro do czego serdecznie zachęcamy.

  A to jeszcze nie koniec niespodzianek, gdyż wraz z Steel Roses MC East Gate powstała kolejna unikalna gitara, która będzie licytowana podczas finału na Rynku w Rzeszowie.

  PUSZ dla WOŚP 2023 chętnie wspiera wszelkie takie inicjatywy. W zeszłym roku padł pomysł, aby przygotować specjalną gitarę na licytację, z której cały dochód przeznaczony zostanie na WOŚP. Ludzie nie zawiedli i gitara została wylicytowana za niezłą sumę.

  Jesteśmy Wam za to wdzięczni i czujemy się w obowiązku aby na 31 finał WOŚP przygotować kolejny egzemplarz Naszej gitary

  – mówią pomysłodawcy akcji.

  Jeśli chcesz licytować, pomóc, przyłączyć się lub po prostu jesteś ciekaw jak wyglądać będzie gitara, to koniecznie śledź na facebookowym profilu PUSZ dla WOŚP 2023, co nowego pojawia się w tym wydarzeniu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com