piątek, 1 grudnia, 2023
+

  Styczniowa Literacka Blogosfera przeniesie nas do krajów Basenu Karpackiego!

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, Filia nr 8, znajdująca się na ul. Okulickiego 3 serdecznie zaprasza wszystkich miłośników literatury na kolejne rozmowy o literaturze z cyklu Literacka Blogosfera. Odbędzie się ono w środę, 18 stycznia o godz. 18.00.

  Tematem przewodnim spotkania będą podróże po Basenie Karpackim, przez Węgry, Rumunię i nie tylko… Opowieść oraz fotografie z podróży zaprezentuje Grzegorz, współuczestnik naszych spotkań.

  Organizatorkami spotkania, oprócz Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie są: Aleksandra Szponar, historyk, archiwista, bibliotekarz, właścicielka bloga Pasjonatka poleca oraz Paulina Molicka, copywriterka, autorka bloga pod nazwą Recenzje Dropsa Książkowego.

  Spotkanie poprowadzi Patrycja Jankowska-Solecka z Biblioteki Filii nr 8, która także opowie o swoich literackich i podróżniczych zainteresowaniach.

  „Literacka Blogosfera” to kusząca propozycja dla czytelników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Wydarzenie jest kierowane do wszystkich, którzy chcą rozmawiać o książkach, przyglądać się rynkowi wydawniczemu, śledzić blogowe trendy, ale również spotkać się z pisarzami i poetami z naszego regionu.

  Wydarzenie od początku przyciąga ludzi pełnych pasji i apetytu na ciekawe życie. Często są to pasje niszowe, ale wszystkich z pewnością łączy zamiłowanie do literatury i chęć spotkania się z ciekawymi ludźmi.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com