13,9 C
Rzeszów
piątek, 24 marca, 2023
+

  Mieszkasz w Mielcu albo w okolicach? Wybierz się z całą rodziną do parku trampolin – JUMP PLANET, szczególnie podczas zimowej przerwy – na feriach!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dobra zabawa to coś, za czym przepadają wszystkie dzieci. Trudno im się dziwić – pełne energii, same nierzadko szukają sposobów, by dać jej upust. Warto zatem uprzedzić ich działania i zaproponować im takie aktywności, które nie tylko pozwolą się wyszaleć, ale zarazem będą miały pozytywny wpływ na rozwój ich cech motorycznych, sprawności fizycznej i koordynacji. Aktywność ruchowa najmłodszych jest bardzo ważna, dlatego park trampolin szykuje wyjątkową ofertę zajęć sportowych dla dzieci w Mielcu.

  W parku trampolin JUMP PLANET szczególną uwagę kadra poświęca najmłodszym gościom, dbając o to, by czekała na nich świetna zabawa przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. W zależności od wieku dzieci, animatorzy wymyślają dla nich zadania, zachęcając tym samym maluchy do działania i pozwalając im w kreatywny, a jednocześnie przyjemny sposób spędzić czas.

  W grę wchodzi nie tylko beztroska, swobodna zabawa na trampolinach, ale także rozmaite ćwiczenia ruchowe, które pozwolą rozwinąć cechy motoryczne i umiejętności, mające istotny wpływ na sprawność fizyczną u dzieci. Zajęcia sportowe dla dzieci w Mielcu to ponadto gry zespołowe, takie jak siatkówka, koszykówka czy popularny zbijak. Istnieje również możliwość skorzystania ze ścianek wspinaczkowych oraz nauki figur akrobatycznych pod okiem animatorów-trenerów.

  Jeśli chodzi o zajęcia sportowe dla dzieci, Mielec Centralna oferuje też atrakcje dla nieco starszych pociech. Wszyscy goście mają możliwość wcielenia się w wojownika ninja, który ma za zadanie pokonać tor przeszkód i stoczyć walkę na poduchy na wąskiej kładce. Dzieci mają ponadto szansę na szaloną zabawę w basenie pełnym gąbek, a animatorzy nie pozwolą, by którekolwiek z nich narzekało na nudę! W obiekcie można także zorganizować imprezy okolicznościowe lub urodzinowe, a dorośli opiekunowie podczas beztroskiej zabawy podopiecznych mogą po prostu odpocząć w strefie relaksu, obserwując wyczyny swoich pociech.

  Jeśli szukasz miejsca, w którym dziecko aktywnie spędzi czas na zabawie, a Ty w tym czasie odpoczniesz – przyjdź! Przekonaj się, że park trampolin JUMP PLANET to przestrzeń w sam raz dla Ciebie i Twoich maluchów!

  Najmłodsi mogę liczyć na:
  • beztroską zabawę na wybranych trampolinach;
  • ćwiczenia uniwersalne, rozwijające motorykę i sprawność fizyczną;
  • grę w zbijaka i siatkówkę
  • możliwość wcielenia się w wojownika Ninja, który musi pokonać tor przeszkód oraz stoczyć walkę na poduchy na wąskiej kładce
  • szaloną zabawę w basenie z gąbkami
  • naukę figur akrobatycznych (salta, gwiazdy i innych ciekawych tricków)
  • wspinaczkę po ściankach

  Wszystko odbywa się pod czujnym okiem trenerów, którzy są również animatorami wszelkich zabaw i nie pozwalają najmłodszym Gościom nawet na chwilę nudy! Opiekunowie mogą odpocząć w sferze relaksu oraz obserwować swoje pociechy podczas ich przedniej zabawy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com