sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Końcem lutego swoją premierę będzie miała powieść rzeszowianki Anny Ziobro pt. „Słoik z marzeniami”. Sprawdź, o czym jest książka?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Anna Ziobro – młoda i zdolna pisarka napisała kolejną powieść, która ukaże się na półkach księgarń pod koniec lutego 2023 roku. Tym razem jest to pozycja pod tytułem „Słoik z marzeniami”. Dokładna data premiery dzieła to 22 luty. Szykuj więc trochę więcej miejsca w domowej biblioteczce i kup ją w księgarni, by przeżyć niezapomnianą przygodę razem z bohaterami książki.

  O czym jest ta powieść?

  Nadia i Michał jako dzieci byli nierozłączni. Ich wspólnym sekretem był słoik, do którego wrzucali kolorowe karteczki ze swoimi marzeniami, wspomnieniami i tajemnicami. Z czasem dziecięca przyjaźń przerodziła się w miłość – niestety bez szczęśliwego zakończenia. Michał odkrywa sekrety łączące ich rodziny, a chwilę później tragicznie umiera… Nadia nie potrafi pogodzić się ze śmiercią ukochanego.

  Po wielu latach od tragicznego wypadku wciąż nie jest gotowa na nową relację. W poważny związek nie pozwala się jej również zaangażować myśl o poważnej chorobie. Przewrotnie los stawia na jej drodze Kubę, który wpada do Polski na urlop. Ich przypadkowe spotkanie staje się początkiem relacji mogącej zmienić ich życia. Po raz pierwszy od dawna w sercu Nadii pojawia się cień nadziei. Ale czy jest w nim jeszcze miejsce na spełnione marzenia?

  Kilka słów o autorce powieści

  Anna Ziobro jest rodowitą strzyżowianką, chociaż obecnie mieszka, pracuje i tworzy w Rzeszowie. Jak sama o sobie mówi, na co dzień łączy wiele ról – mamy, żony, etatowej tłumaczki i korektorki tekstów, gospodyni domowej, właścicielki psa, a od pewnego czasu również pisarki.

  Swoją pracę twórczą rozpoczęła stosunkowo niedawno bo w 2020r. debiutując powieścią „Tysiąc kawałków”, ale do dzisiaj ukazały się już jej kolejne dwa utwory: „Za ścianą ciszy” i „Brakujący obrazek”. Przygoda Pani Ani z pisaniem rozpoczęła się jeszcze w czasach szkolnych od tworzenia wierszy, których w domowym archiwum posiada blisko setkę.

  Inspiracji do swoich powieści poszukuje obserwując otaczającą rzeczywistość, chociaż jako miłośniczka gór przyznaje, że to właśnie tam najlepiej odpoczywa i również tam najłatwiej odnajduje natchnienie. W swoich utworach porusza tematy trudne, jak niepełnosprawność, problemy emocjonalne postaci ukazując ich zawiłe losy. Lubi obserwować świat i rozmawiać z ludźmi, choć tak naprawdę ma duszę samotnika.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com