czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Przed nami 4. Charytatywna Gala pod hasłem „Marcelek Pod Skrzydłem Anioła” razem z licytacją i zbiórką pieniędzy dla chłopca. Pojawią się znani artyści!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 13 stycznia 2023 roku, Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła wraz z Podkarpackim Klubem Biznesu organizuje IV Charytatywną Galę „MARCELEK POD SKRZYDŁEM ANIOŁA”. Podczas całej imprezy zbierane będą pieniądze na operację słuchu małego Marcelka i powrót do jego pełniej sprawności. Choroba na którą cierpi chłopiec to mikrocja – zaburzenie rozwojowe narządu słuchu. Aby Marcelek mógł normalnie funkcjonować konieczna jest operacja, której koszty przekraczają możliwości finansowe rodziców.  Więcej informacji znajduje się pod linkiem:

  https://www.dajesz.com.pl/marcelek-potrzebuje-operacji-aby-normalnie-zyc

  Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu.

  Cała impreza odbędzie się w ten piątek (13 stycznia 2023 roku) o godzinie 19:00, w Hotelu Falcon w Rzeszowie, na ul. Jastrzębia 29. Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy zapłacić 400 zł od osoby za wejściówkę. Podczas Gali przeprowadzona zostanie aukcja charytatywna, której dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie chłopca. Dodatkowo, cel spotkania można wesprzeć wykupując pakiety.

  Choroba, na którą cierpi Marcel, to mikrocja – zaburzenie rozwojowe narządu słuchu, którą w Polsce zdiagnozowano zaledwie u około 100 osób. Chorobie towarzyszą zaburzenia nie tylko w obrębie narządu słychu ale również innych organów. Potrzeba zebrać w sumie ponad pół miliona złotych na operację w USA, aby Marcelek mógł normalnie żyć.

  Całą akcję charytatywną wspierają wokalista Adam Asanov, z zespołu Piersi, Paweł Kluz – komik oraz iluzjonista, a także Tomasz Piotrowski którzy uświetnią imprezę, podczas występów artystycznych.

  Adam Asanov jest pochodzenia bułgarskiego. Wychował się w Rzeszowie. Przed współpracą z formacją Piersi był wokalistą grupy Haratacze. W marcu 2013 r. zastąpił wieloletniego lidera i wokalistę zespołu Piersi – Pawła Kukiza. W tym samym roku, w październiku ukazała się pierwsza wspólna płyta Asanova i Piersi pod tytułem „Piersi i przyjaciele 2”, która w roku 2014 zyskała status złotej płyty. Utwór z tej płyty „Bałkanica” został w 2014 r., nominowany jako utwór roku do nagrody Fryderyka w kategorii Muzyka Rozrywkowa. Asanov jest autorem tekstu utworu oraz współautorem muzyki. Kolejne utwory z „Piersi i przyjaciele 2” to „System” i „07 zgłoś się”. W 2019 roku po procesie sądowym o prawo do nazwy zespołu wydano drugi album grupy Piersi z Asanovem „Płyta jarmarczno-rockowa”.

  Ponadto pod koniec 2019 roku w serwisie YouTube pojawił się utwór „Marta”, w którym Asanov występuje z ukraińskim raperem Dmytro Tsyperdyukiem znanym jako Luiku. Utwór jest dostępny na albumie „Asanov i przyjaciele”, dochód ze sprzedaży przekazano na cel charytatywny wspierający niepełnosprawnych sportowców, tym zajmuje się Fundacja Piersi.

  Paweł Kluz to znany komik i iluzjonista z ponad 20-letnim doświadczeniem. Członek grupy GENTLEMEN’S CLUB, współtwórca programu Triki Mistrzów. Współpracował z Janem Nowickim przy projekcie „Wielki Szu” oraz oraz tworzy z Paweł Orleański program „Iluzja vs. Nauka

  Kolejnym zaproszonym gościem jest 𝗧𝗼𝗺𝗮𝘀𝘇 𝗣𝗶𝗼𝘁𝗿𝗼𝘄𝘀𝗸𝗶 – na cyrkowej scenie działa od prawie 15 lat. Dwukrotny finalista programu Mam Talent, członek grupy Multivisual, zdobywca wielu nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach cyrkowych (m.in: 3 miejsca podczas III Ogólnopolskiego Konkursu Etiud Nowocyrkowych „Cyrkulacje” 2016). Współorganizator spektakli „Hedonist – Variété Show”, „Warszawskiej Sceny Varieté” projektu „CyrkON”. Współtwórca i artysta Europejskiego Festiwalu Klaunady Inwazja Klaunów.

  Reżyser i artysta spektaklu „Rabbit in Humanland” zrealizowanego podczas pierwszego „Incydentu Polskiego” w ramach Carnavalu Sztukmistrzów w 2020 roku oraz stworzonego na jego założeniach monodramu „Geometria Propagandy” w Teatrze Druga Strefa, pod okiem reżysera Sylwestra Biragi. Autor monodramatu „Ciii…” który został laureatem”Incydentu Poskiego” 2022.

  Podczas Gali tradycyjnie odbędzie się licytacja, którą poprowadzi niezwykle charyzmatyczny – 𝗕𝗶𝗹𝗴𝘂𝘂𝗻 𝗔𝗿𝗶𝘂𝗻𝗯𝗮𝗮𝘁𝗮𝗿 – polski showman, satyryk, dziennikarz, prezenter telewizyjny i piosenkarz pochodzenia mongolskiego.

  Serdecznie zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com