środa, 21 lutego, 2024
+

  ZAGRAJ W FUTSAL Z SUPER LIGA6 RZESZÓW

  Polecamy

  - Reklama -

  Piłkarska Liga Szóstek Super Liga Rzeszów tym razem zaprasza na VI turniej futsalu o Puchar Super Liga6 Rzeszów. Impreza odbędzie się 11 lutego 2023 roku w tyczyńskiej hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 31.

  VI edycja Pucharu Super Liga6 Rzeszów w futsalu już 11 lutego. Piłkarskie emocje w tyczyńskiej hali ponownie patronatem objął poseł na sejm Wiesław Buż. W turnieju udział weźmie maksymalnie 16 zespołów , a każda drużyna rozegra przynajmniej 3 mecze czyli spędzi na parkiecie minimum 51 minut . Każda ekipa zostanie nagrodzona dyplomem, a trzy najlepsze pucharem oraz medalami. Triumfator także zdobędzie bilet do udziału w finale Pucharu Polski Superliga6.pl 2023 .

  Zostaną także nagrodzeni wyróżniający się indywidualnie zawodnicy.

  – Tytułu mistrzowskiego z tamtego roku będzie broni Meblujdom.pl Rzeszów – mówi Grzegorz Rykała jeden z organizatorów imprezy .

  fot : www.facebook.com/Superli6a

  – Zapraszam do udziału wszystkie chętne drużyny czy to z firmy, podwórka czy z trawy, ponieważ turniej na hali jest dobrym etapem w przygotowaniu do rundy wiosennej. Na pewno warto zagrać z nami na hali czy orliku o czym świadczą pomeczowe, turniejowe wypowiedzi kapitanów drużyn . Zapraszamy także kibiców na tyczyńskie trybuny , dla nich przygotujemy strefę kibica z turniejami i nagrodami – zakończył Rykała .

  Zgłoszenia i informacje do dnia 27.01.2023 :

  nr . tel 503 954 173 lub e-mail: dan.mos@interia.pl

  Z imprezy zaplanowana jest relacja wideo live oraz galeria zdjęciowa a więcej informacji na stronach www.rzeszow.superliga6.pl oraz http://www.facebook.com/Superli6a

  Organizatorzy zapraszają wszystkie firmy , instytucje które chciały by dołączyć do partnerów imprezy o kontakt z skarbnikiem stowarzyszenia

  nr . tel : 796 346 070 – Grzegorz Rykała

  Partnerzy imprezy :

  Wiesław Buż – Poseł na Sejm RP

  Cutline – producent odzieży sportowej

  Labu – Med – sprzęt medyczny

  Dekor Prestige – projektant wnętrz

  Crazy Driver Pizza Rzeszów – pizzeria

  Radio Taxi 19 191 Rzeszów – taxi

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com