wtorek, 27 lutego, 2024
+

  W zbliżający się piątkowy wieczór wybierz się do zamku w Łańcucie na koncert kolęd, w wykonaniu finalistki „Must Be The Music”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Muzeum – Zamek w Łańcucie zaprasza w piątkowy wieczór 16 grudnia 2022 r. na koncert „Kolęda płynie z wysokości”. W tym dniu Sala Balowa wypełni się dźwiękami znanych i lubianych polskich, góralskich oraz zagranicznych kolęd i pastorałek oraz pieśni patriotycznych. 

  Nietuzinkowe aranżacje i anielski głos wokalistki, zachęcą do wspólnego kolędowania oraz wprowadzą w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Artystka wykona takie kolędy jak np.: „Cicha noc”, „Mizerna cicha”, „Oj maluśki, maluśki”.

  Na scenie wystąpią:

  •          Izabela Szafrańska – śpiew

  •          Przemysław Zalewski – klawisze

  •          Marcin Drabik – skrzypce

  Koncert będzie inauguracją wydarzeń kulturalnych, realizowanych w ramach przedsięwzięcia grantowego „Klucz – program dostępności Muzeum – Zamek w Łańcucie”.

  Bilety w cenie 5 zł, będą dostępne w Sieni Zamkowej i w dawnej Oranżerii.

  Izabela Szafrańska:

  – Zainteresowania muzyczne wokalistki są wielostylowe. Jej repertuar jest bardzo obszerny. Przez lata prężnie rozwijała swoją działalność artystyczną, zdobywając wiele nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

  – Do sukcesu medialnego można zaliczyć jej udział w finale 6. edycji programu „Must Be The Music” z siostrzanym zespołem El Saffron, którego była liderką i założycielką.

  – Jesienią 2018 r. została półfinalistką 9. edycji programu „The Voice of Poland”.

  – W 2019 r. zaczęła współpracę z wybitnym kompozytorem i aranżerem Marcinem Partyką oraz ze znakomitymi poetami i autorami tekstów literackich. Premiera debiutanckiej płyty Izabeli Szafrańskiej odbyła się w listopadzie 2019 r.

  – 25 marca 2022 roku odbyła się premiera drugiej płyty „Żydowska ulica/Jewish street”

  – Aktualnie wokalistka pracuje nad kolejnymi singlami i czynnie koncertuje w różnych miejscowościach naszego kraju i za granicą.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com