piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Poznaj finalistów Rzeszowskiego StartUP MIXu!

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W finale Rzeszowskiego StartUP MIXu, rywalizowały trzy teamy. Podczas uroczystej gali poznaliśmy zwycięzców w tegorocznym cyklu biznesowych spotkań organizowanych w Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab w Rzeszowie.

  Zwycięzcą rzeszowskiej sceny StartUP MIX w 2022 roku został My Hive – automatyczny ul!

  Optymalizacja tradycyjnego procesu pozyskiwania miodu z ula, redukcja kosztów pracy oraz kosztów transportu. Takie korzyści swojego autorskiego projektu – prototypu automatycznego ula – wymieniają jego twórcy, czyli team MyHive.

  Prototyp wyróżnia przede wszystkim autorska technologia mechanicznych ramek, wykorzystująca przy procesie produkcji i ekstrakcji miodu z ula, działanie grawitacji.

  Dodatkowym atutem pomysłu teamu My Hive jest dedykowana aplikacja, która łączy się z zamontowanymi w ulu czujnikami, przekazującymi informacje nie tylko na temat kondycji pszczelich rodzin, ale również na temat zgromadzonego już w ulu miodu czy zachowania jego “mieszkańców”.

  Na zwycięzcę Gali Finałowej Rzeszowskiego StartUP MIX czekał deszcz nagród:

  • statuetka tytuł „STARTUP 2022” finałowej edycji Rzeszowskiego StartUP MIX 2022,
  • nagroda finansowa ufundowana przez Partnera Exclusive Networks oraz Fundacji Creative.pl,
  • voucher na zakupy w Millenium Hall od Partnera Biznesowego StartUP MIX Concise software,
  • bilet VIP na Carpathian Startup Fest 2023 uprawniający do uczestnictwa w każdym elemencie planowanego wydarzenia od Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
  • voucher do Atelier & Academy Katarzyna Złamaniec,
  • voucher do IP CLINIQ Instytut Piękna,
  • wsparcie przy realizacji filmu promującego projekt My Hive,
  • niespodzianka od Polskiego Fundusz Rozwoju S.A.

  Natomiast wyróżnienia otrzymali: Team Design Castle oraz Team Dżo. Na oba wyróżnione zespoły czekały statuetki, nagroda finansowa ufundowana przez Partnera Exclusive Networks oraz Fundację Creative.pl., a także Voucher do Atelier & Academy Katarzyna Złamaniec.

  Gratulujemy wszystkim Zespołom prezentującym się na rzeszowskiej scenie StartUP MIX 2022, a Partnerom dziękujemy za wsparcie w przygotowaniu Gali Finałowej Rzeszowskiego StartUP MIX.

  Podczas gali finałowej odbył się panel dyskusyjny z udziałem innowatorów, pomysłodawców, naukowców, przedstawicieli samorządów z Polski i z zagranicy, który poprowadził Krzysztof Mosiężny, redaktor naczelny Kuriera Rzeszowskiego.

  Rzeszowski StartUP MIX to cykl spotkań adresowanych przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy, rozwojem osobistym. jak również do osób, które szukają unikalnej wiedzy. Wydarzenie to stanowi doskonałą platformę, by w nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

  StartUP MIX to również przestrzeń networkingowa, wokół której nauka, biznes, organizacje pozarządowe oraz administracja szukają przestrzeni do współpracy i samorozwoju.

  W 2023 roku rozszerzeniem programu starupowego będzie Program Akceleracyjny dla Biznesu, nabór do Akceleracji Rzeszowskiej zostanie ogłoszony na przełomie styczeń/luty 2023 roku. Celem akceleracji będzie łączenie potencjału początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą oraz doświadczeniem dużych przedsiębiorstw. Więcej informacji nt. akceleracji zaprezentujemy na spotkaniach StartUP MIX. 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com