-1,5 C
Rzeszów
środa, 29 marca, 2023
+

  Słynna księgarnia z ul. Grunwaldzkiej zmienia lokalizację! Teraz otwarta jest na ul. 3 Maja, obok pomnika Tadeusza Nalepy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  To ważna informacja dla wszystkich stałych bywalców księgarni, ale też dla innych osób, które chciały bądź chcą zakupić książki po niższej, promocyjnej cenie. Ze względu na planowany remont deptaka na ulicy Grunwaldzkiej w niedalekiej przyszłości, zmienia się lokalizacja słynnej księgarni „Na Grunwaldzkiej”. Cały czas można kupować promocyjny asortyment w dwóch księgarniach, jednak ta na Grunwaldzkiej zostanie za jakiś czas całkowicie zamknięta.

  Jak udało nam się ustalić, ponad 90% całego wyposażenia starej księgarni dostępne jest w promocyjnej cenie. To oznacza, że można w niej więc kupić głównie książki jeszcze tańsze! Z kolei nowy obiekt zachęca wszystkich pozycjami idealnymi pod choinkę na święta.

  Czy wiesz, że stałym klientom księgarnia udostępnia kartę przyjaciela księgarni oraz kartę stałego klienta? Są to plakietki z numerami, które dostaniesz za zakupy książek powyżej ok. 70 zł – na 5% za każde kolejne zakupy na wybrane przez siebie pozycje z całego asortymentu. Na zbliżające się Bożonarodzeniowe Święta, księgarnia przyszykowała jeszcze większe promocje i jeszcze większe rabaty na książki razem z plastikową kartą, której numer należy podać przy każdych zakupach. Taka karta jest dla każdego czytelnika książek z Tak Czytam na stałe i już zawsze posiadając ją będą na wszystkich czekać wspaniałe promocje oraz rabaty.

  Warto w księgarni zwrócić uwagę na kilka wspaniałych pozycji o naszym mieście, Rzeszowie. Pierwszą z nich jest książka pt. „Spacerem po Rzeszowie” autorstwa Michała Mazika oraz Krzysztofa Gucmana. Współwydawcą jej jest MC Kwadrat. Książka posiada wiele kolorowych ilustracji. To idealna pozycja nie tylko dla osób, które nie znają jeszcze Rzeszowa, ale też dla mieszkańców stolicy Podkarpacia. Oprócz opisów poszczególnych ulic, znajdziemy w niej także opisy ważnych postaci, które szczególnie związane są z Rzeszowem. Jest to przewodnik, zawierający aż 160 stron.

  Kolejną książką wartą uwagi jest „Rzeszów między wojnami”, która mimo tego, że opisuje Rzeszów tylko w latach 1918 – 1939 to jednak bardzo ciekawie obrazuje dzieje naszego miasta w tamtym czasie. Książka opatrzona jest w wiele ilustracji z krótkimi opisami ulic, przy których znajdują się obiekty pokazane na kolejnych fotografiach. Książka, pokazuje dekadę, w której powstawało wiele obiektów, sklepów, szkół, zakładów, z których niektóre z nich funkcjonują do dzisiaj. Do książki dołączona jest płyta CD, a autorem jej jest Janusz Kujawa.

  Kolejną, trzecią, idealną propozycją do kupienia jest książka „Twierdza Przemyśl”, która napisana została przez Tomasza Idzikowskiego. Jest to kompleksowe, bardzo szczegółowe opracowanie, z dokładnymi informacjami i zdjęciami. Pokazuje jej bogatą historię.

  Jaka jest historia księgarni oraz kiedy pierwszy raz pojawiła się w Rzeszowie?

  Pierwsza, rzeszowska księgarnia „Tak czytam – Tanie Atrakcyjne Książki” powstała w marcu 2015 roku właśnie na Grunwaldzkiej i od tamtego czasu była stałym miejscem, do którego przychodzili wszyscy miłośnicy lektur. Księgarnia jest częścią Ogólnopolskiej Sieci Tanich Księgarń. Powstała w oparciu o hurtownię MC Kwadrat, założoną w Skrzeszewie w 1994 roku. Od początku jednym z głównych celów firmy była misja szerzenia czytelnictwa zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Właśnie wtedy stworzono pomysł, na dystrybucję książek po niższych, tańszych cenach.

  Księgarnię z pewnością charakteryzuje bogactwo oferty, atrakcyjne ceny, miła obsługa. Dzięki temu właśnie z każdym rokiem klientów do takiej sieci księgarń tylko przybywa

  Księgarnia zmieniła swoją lokalizację dokładnie 26 listopada, br. (2022) roku, co nie znaczy, że ta, na Grunwaldzkiej nie przestała całkowicie istnieć i że nie została zamknięta. Do pewnego czasu będzie jeszcze otwarta i dostępna dla wszystkich.

  Księgarnia chętnie współpracuje z placówkami edukacyjnymi i wspiera rozwój edukacji, kultury oraz sportu szczególnie naszego regionu.

  Nowa księgarnia jest umiejscowiona dokładnie na ulicy 3 Maja 4 w Rzeszowie, tuż zaraz przy rzeszowskim deptaku. Szczególnie w nadchodzące, w zbliżające się święta Bożego Narodzenia, warto wybrać się do księgarni i wybrać idealną pozycję pod choinkę dla swojej bliskiej osoby. Korzystając z uruchomionych promocji szczególnie w tym świątecznym okresie, można też wybrać coś dla siebie. W końcu znajdują się tutaj książki z różnych dziedzin, tak jak w innych księgarniach – sensacyjne, kryminały, literatura piękna, obyczaje, romanse, poradniki, czy wiele książek kucharskich oraz tych, dotyczących zdrowia.

  Zachęcamy do odwiedzania księgarni i do sprawdzenia, jakie promocje czekają na Ciebie nie tylko w tej nowej, ale też jeszcze w tym starym obiekcie, na Grunwaldzkiej!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com