1,7 C
Rzeszów
wtorek, 31 stycznia, 2023
+

  Przyszłość Powiatu Jarosławskiego tematem Podkarpackich Rozmów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już dzisiaj 8 grudnia o godzinie 12:00 w budynku Stowarzyszenia Miłośników Jarosławia (ul. Rynek 11, 37-500 Jarosław), odbędzie się kolejna debata w ramach projektu pt. „Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Podkarpacia?”. Tym razem wydarzenie będzie dotyczyło przyszłości powiatu jarosławskiego.

  Fundacja Misji Obywatelskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w inauguracji wydarzenia i przypomina, iż udział w nim ma oczywiście charakter nieodpłatny.

  Projekt pt. ,,Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Podkarpacia?” zakłada realizację debat w każdym powiecie województwa podkarpackiego, w ramach których przedstawiciele władzy, biznesu i sektora pozarządowego, otrzymają pytania o to co zmieniło w ich społeczności lokalnej? Czy ważne inicjatywy z punktu widzenia mieszkańców nie zostały podjęte? Jeśli tak, to dlaczego? Jaka jest prognoza na przyszłość? Projekt zatem łączy debatę z konsultacjami. Fundacja pragnie włączyć mieszkańców w aktywną partycypację, życie społeczne, publiczne i obywatelskie. Czasem do zmian wystarczy rozmowa – dialog.

  Nadchodzące spotkanie to kolejne rozmowy, nowe myśli i oczekiwania. Organizowane przez nas debaty przyczyniają się do podjęcia dyskusji nie tylko w trakcie forum ale także po jego zakończeniu. Wydarzenia, które aranżuje Fundacja cieszą się coraz większym zainteresowaniem społeczeństwa. Tym razem odwiedzamy powiat Jarosławski. Kolejny raz, wspólnie z przedstawicielami władzy, biznesu, innych organizacji społecznych postaramy się odnaleźć, może zaprojektować choćby w najmniejszej części przyszłość odwiedzanego powiatu, do czego w imieniu Organizacji serdecznie zachęcam.

  Antoni Myjak, członek zarządu Fundacji Misji Obywatelskiej

  Projekt pt. „Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Podkarpacia?” jest objęty honorowym patronatem Wojewody Podkarpackiego i Marszałka Województwa Podkarpackiego. 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com