niedziela, 14 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zamek w Łańcucie już 9 grudnia zaprasza na koncert świąteczny, na którym wystąpi Joanna Bejm Quartet. Wejściówki za złotówkę!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Muzeum – Zamek w Łańcucie zaprasza na wyjątkowy koncert pod nazwą „Boże Narodzenie w sztuce. Koncert świąteczny”. Na scenie w Sali Balowej łańcuckiego zamku wystąpi Joanna Bejm Quartet. Koncert odbędzie się w piątek 9 grudnia. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 18.00. W programie będą najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne w nietuzinkowych aranżacjach na śpiew, wibrafon, fortepian, kontrabas i instrumenty perkusyjne, które wprowadzą słuchaczy w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

  Joanna Bejm Quartet to

  •          Joanna Bejm – śpiew,

  •          Kuba Kotowicz wibrafon fortepian,

  •          Tymon Trąbczyński – kontrabas,

  •          Patryk Dobosz – perkusja.

  Joanna Bejm to wokalistka, kompozytorka, animatorka kultury. Jest laureatką wielu festiwali i konkursów piosenki, m.in. programu telewizyjnego „Szansa na sukces” oraz konkursu „Debiuty’” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Stypendystka Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Stowarzyszenia Autorów ZAIKS oraz Związku Artystów i Wykonawców STOART.

  Bilety dostępne od 6.12.2022 w Sieni Zamkowej i w kasie w dawnej Oranżerii w cenie 1 zł.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com