środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Pędził na Wisłostradzie w Tarnobrzegu, stracił prawo jazdy

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Tarnobrzegu 47-letni kierowca w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 125 km/h. Za popełnione wykroczenie, mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał wysoki mandat i punkty karne. 

  Za popełnione wykroczenie, 47-letni mieszkaniec Sandomierza, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 1 500 złotych i punktami karnymi.

  Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED, na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Toyoty Avensis. 47-letni mężczyzna kierujący pojazdem, znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 70 km/h, pędził 125 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość o 55 km/h.

  Jeżeli osoba, której zatrzymano dokument prawa jazdy w okresie 3 miesięcy, po raz kolejny zostanie zatrzymana w takich okolicznościach przez policjantów – czas zatrzymania dokumentu wydłużony zostanie do 6 miesięcy. Kolejne zatrzymanie za kierownicą wiąże się z cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com