wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Blisko dwa promile miał uczestnik zderzenia na rondzie w Rzeszowie!

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci wyjaśniają okoliczności porannego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Rzeszowie, na rondzie przy al. Wyzwolenia. Kierujący audi zderzył się z dacią. Okazało się, że 22-latek był pijany. Na szczęście nikt nie został ranny.

  Dziś rano, około godz. 6.30, dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na rondzie przy al. Wyzwolenia.

  Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 22-letni kierujący audi, na rondzie przy al. Wyzwolenia, podczas zmiany pasa ruchu nie zachował należytej ostrożności i zderzył się z dacią, którą kierował 56-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

  Okazało się, że 22-latek był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 2 promile. Po wykonaniu niezbędnych czynności, mieszkaniec Rzeszowa, został przekazany pod opiekę wskazanej osoby, a jego samochód został odholowany na parking.

  Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie także za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com