1,7 C
Rzeszów
wtorek, 31 stycznia, 2023
+

  Pięściarze Wisłoka Rzeszów w strefie półfinałów Mistrzostw Polski w boksie olimpijskim w Zabrzu

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Bardzo dobre informacje napływają z Zabrza gdzie w dniach od 3 do 8 grudnia odbywają się XCIII Mistrzostwa Polski w boksie olimpijskim. Rzeszów reprezentuje dwóch bokserów Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego Wisłok Mateusz Ziomek i Michał Akoto- Ampaw.

  Rzeszowscy pięściarze dotarli do strefy półfinałowej zabrzańskich Mistrzostw Polski.

  Michał Akoto-Ampaw krzyżuje rękawice z Denisem Grzesiakiem, reprezentującym BKS Skorpion Szczecin i walkę wygrywa jednogłośną decyzją sędziów. W półfinale Michał zmierzy się z Szymonem Skorupą, reprezentującym Skorupa Boxing Team. Nasz Zawodnik spotkał się już ze swym Oponentem w ćwierćfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Mielcu. Tamten pojedynek Michał rozstrzygną na swoją korzyść. Czy również w tym pojedynku rzeszowianin pokona swojego przeciwnika?

  Mateusz Ziomek spotkał się w ćwierćfinale Mistrzostw z Filipem Colkosem, reprezentującym 06 Kleofas AZS AWF Katowice i rozstrzygnął ten pojedynek na swoją korzyść 4:1. W półfinale przyjdzie Mateuszowi toczyć bój z Kacprem Derdą, reprezentującym BKS Skorpion Szczecin. Warto odnotować, że Kacpra Derdę sprawdzał podczas Turnieju im. Aleska Piotrowskiego w Szczecinie kolega klubowy Mateusza Dawid Wites.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com