wtorek, 19 marca, 2024
+

Mikołajkowy Turniej Akrobatyki Sportowej w Raniżowie

W sobotę 3 grudnia w Raniżowie odbył się Mikołajkowy Turniej Akrobatyki sportowej. Zawody organizowane były przez nowo powstały Klub Sportowy Akrobatyka Raniżów, który ma swoje oddziały również w Strażowie i Wysokiej Głogowskiej.

Impreza trwała cały dzień, zaprezentowało się prawie 1100 zawodników, z klubów z całego Województwa Podkarpackiego (Rzeszów, Łańcut, Jarosław, Jasło, Przemyśl, Tryńcza czy Żarnowa)

Zdecydowanie to największa taka impreza w województwie. Raniżowscy sportowcy wywalczyli medale w następujących kategoriach :

Złoty medal: zdobyła Nina Nycz –  Akrobatyka Raniżów (oddział Strażów ) kategoria- Ćwiczenia indywidualne 9-10 lat

Na drugim stopniu podium stanęły Maja Sondej, Grochala Martyna –  Akrobatyka Raniżów, kategoria dwójki kobiet 5-11 lat

Kolejne srebro zdobyły Kornelia Kuźniar, Izabela Jarząbek – Akrobatyka Raniżów (oddział Wysoka Głogowska) kategoria dwójki kobiet klasa III.