sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Każdy może zostać Świętym Mikołajem. Udowodnili to rzeszowscy kontrterroryści!

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policyjni „komandosi” mają za sobą wiele akcji, ale ta dzisiejsza była szczególna. Rzeszowscy kontrterroryści, jako pomocnicy Mikołaja, odwiedzili Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 w Rzeszowie. Zjeżdżali z dachu na linach, żeby przekazać dzieciom mikołajkowe prezenty. Pomocnikami Mikołaja byli także policyjny robot pirotechniczny i Myszka Miki, którzy rozdawali prezenty po szpitalnych salach.

  W Mikołajki, które obchodzimy 6. grudnia święty Mikołaj przychodzi do dzieci, czasami robi to za pośrednictwem swoich pomocników. Dziś w rolę tych pomocników wcielili się policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie, policyjny robot i Myszka Miki.

  Fot. Policja Podkarpacka
  Fot. Policja Podkarpacka
  Fot. Policja Podkarpacka

  Funkcjonariusze odwiedzili małych pacjentów na dziecięcych oddziałach Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie. Prezenty dla dzieci zostały przekazane w niecodzienny sposób.

  Policjanci zjeżdżali z dachu na linach, pozdrawiali dzieci przebywające na oddziale i przekazali im prezenty. Policyjny robot pirotechniczny, któremu towarzyszyła Myszka Miki, również rozdawali prezenty dzieciom, które przebywały na szpitalnych salach.

  Fot. Policja Podkarpacka
  Fot. Policja Podkarpacka

  Wizyta policjantów wywołała duże poruszenie wśród małych pacjentów. Dzieci najwyraźniej były zaskoczone, ale i bardzo zadowolone z wizyty funkcjonariuszy.

  Największym podziękowaniem ze strony maluchów były uśmiechy na ich twarzach, a policjanci kolejny raz udowodnili, że mają wielkie serca.

  Fot. Policja Podkarpacka
  Fot. Policja Podkarpacka
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com