13,3 C
Rzeszów
piątek, 24 marca, 2023
+

  Drugie spotkanie BiznesINN za nami. Były prezentacje o tym, jak szukać klientów w social mediach oraz o zarządzaniu swoją firmą

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W środę 23 listopada odbyło się drugie wydarzenie z cyklu spotkań networkingowych BiznesINN Rzeszów. Wydarzenie organizowane jest przez markę Wynalazca TV stworzoną przez przedsiębiorcę i rzecznika patentowego Dawida Pijankę. 

  Spotkanie BiznesINN Rzeszów #2 odbyło się w restauracji Esencja w Rzeszowie i wzięło w nim udział 20 uczestników. Byli to przedsiębiorcy, freelancerzy oraz pracownicy firm z różnych branży i działów np. finansowa, stolarska, zabawkowa oraz IT. W wydarzeniu uczestniczyli także specjaliści od social-mediów, Internetu czy zainteresowani prawem własności intelektualnej.

  Podczas spotkania odbyły się dwie prezentacje. Pierwsza prelegentka Jolanta Trybulec – Marketing Manager z Wynalazca TV, opowiedziała o “5 bezpłatnych sposobach na pozyskiwanie klientów w social mediach”. Podczas prezentacji zwróciła uwagę na narzędzia które dostarczają nam platformy social media do darmowego pozyskiwania klientów oraz częste błędy które popełniamy podczas publikowania w Internecie.

  Po krótkiej przerwie swoją prezentację wygłosił Damian Patryk Szczepański – CEO adsfox.pl o “Dobieraniu strategii marketingowej oraz automatyzacji i skalowaniu formy”. Z praktycznej wiedzy przedstawił narzędzi dzięki którym zarządzanie firmą staje się prostsze, a powiększenie zespołu nie stanowi problemu.

  Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już w styczniu 2023 roku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com