0,9 C
Rzeszów
wtorek, 31 stycznia, 2023
+

  Święty Mikołaj i Fabryka Pierników zawitają do największego centrum handlowego w Krośnie pojutrze!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  3 grudnia, w godz. 12.00-18.00, na najmłodszych klientów Centrum Handlowego, czekać będzie wyjątkowy gość i warsztaty z tworzenia słodkich pierników.     

  W najbliższą sobotę (tj. 3 grudnia) w VIVO! Krosno pojawi się magiczna Fabryka Świętego Mikołaja. Maluchy, pod czujnym okiem bajkowych elfów, stworzą swoje własne, ręcznie zdobione pierniki. Do dyspozycji małych piekarzy będą formy o tematycznych kształtach, kolorowe lukry oraz smaczne posypki. Przygotowane słodkości będzie można zapakować i zabrać ze sobą do domu.

  Tego dnia dzieci będą mogły także porozmawiać z gościem z Laponii o świątecznych tradycjach i zwyczajach, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Święty Mikołaj rozda najmłodszym drobne, słodkie upominki.

  – „Cieszymy się, że Święty Mikołaj odwiedzi nasze Centrum. Spotkanie z nim z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych, którzy często czekają na niego przez cały rok. Warto więc odwiedzić VIVO! 3 grudnia i choć przez chwilę poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia” – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

  Na życzenie rodziców Święty Mikołaj wręczy dziecku przygotowany przez nich prezent.

  **************

  Dzięki zaoferowanej pod jednym dachem szerokiej ofercie VIVO! Krosno stało się centralnym punktem na mapie zakupowej, jak i rozrywkowej w regionie. Centrum handlowe zlokalizowane jest przy ulicy Bieszczadzkiej, tuż obok Urzędu Starostwa Powiatowego. Łączny zasięg centrum określa się na 350 000 osób, w tym również tych przyjeżdżających z miejscowości przygranicznych po stronie słowackiej. Niezwykle korzystne połączenia komunikacyjne sprawiają, że centrum handlowe jest szybko i łatwo dostępne zarówno z centrum miasta, jak i okolic. Prawie 70 krajowych i międzynarodowych najemców jest obecnych na ponad 21 000 m kw. VIVO! Krosno. Wśród nich są m.in. H&M, Media Markt, CROPP, House, RESERVED, SiNSAY, FRAC, Pepco, JYSK, Deichmann, CCC, Martes Sport i Rossmann. Centrum handlowe posiada również kino i około 700 miejsc parkingowych. Zarządcą obiektu jest firma CBRE, a asset managerem – CPI Property Group.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com