czwartek, 25 kwietnia, 2024
+

Piąte zwycięstwo z rzędu bez straty seta i pierwsze miejsce w tabeli Developresu Rzeszów

Fantastyczny początek sezonu zaliczają zawodniczki Developresu Rzeszów. 5 zwycięskich meczów zakończonych szybkim 3:0 dało drużynie Stephana Antigi pierwsze miejsce w Tauron Lidze ex aequo z ŁKS-em Łódź. Tym razem drużyna Radomki Radom nie była w stanie wyszarpać choćby seta w starciu z „Rysicami”.

Siatkarki z Radomia nawiązały walkę tylko w pierwszej partii. Developres wolno wchodził w to spotkanie, jednak mimo straty 4 punktów, zdołał odrobić to z nawiązką, wygrywając 25:21.

Kolejny set był pokazem siły gospodyń. Skuteczne bloki, ataki i asy serwisowe pozwoliły miejscowym na bezpieczne, dziesięciopunktowe prowadzenie.

Rzeszowianki dominowały w każdym elemencie gry. W ostatniej odsłonie meczu, bez większych problemów rozprawiły się z przeciwniczkami do 14.

MVP spotkania została Magdalena Jurczyk.

Developres Rzeszów 3:0 Radomka Radom (25-21, 25-15, 25-14)