poniedziałek, 15 lipca, 2024
+

  Paweł Konkiel oraz Dave Rygielski wystąpią w Pubie Spółdzielczym ze swoim, stand-upowym, pełnym humoru programem już w grudniu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dokładnie 12 grudnia, o godzinie 19:00 w Rzeszowie, w Pubie Spółdzielczym, zaprezentuje swój stand-upowy program Paweł Konkiel oraz Dave Rygielski! Wybierz się koniecznie na pełen humoru event, kupując wcześniej wejściówki, które kosztują jedynie 40 zł od pojedynczej osoby!

  Kim są mówcy, którzy wystąpią tego dnia w Pubie?

  Paweł Konkiel – komediowy debiut roku w sieci 2021 i Naczelny Memiarz III RP z nowym programem, w którym musi Wam opowiedzieć, co się u niego działo po przygodach z materiału „Stan Przedzawałowy”. A trochę się działo… No, w programie BIAŁE PÓŁWYTRAWNE dowiecie się o jego podejściu do dzieci oraz jak trudne jest randkowanie będąc nierozważnym.

  Dave Rygielski – komik, dla którego nie ma tabu, granic, ani trudnych tematów. Bezkompromisowy i bezlitosny. Jeśli coś wartego uwagi pojawi się w jego chorej głowie, opowie o tym nie zważając na konsekwencje. Do stand-upu zaprowadziła go owiana gęstym białym dymem psychodeliczna ścieżka pełna imponujących osiągnięć krzyżujących się chaotycznie ze spektakularnymi porażkami. W wieku 11 lat przeprowadził się do Anglii, gdzie krzywił swój chybotliwy kręgosłup moralny w murach Alcatraz brytyjskiego systemu edukacji – szkoły podstawowej tylko dla chłopców, gdzie nie miał łatwo. Nie dał się. Zaczął podnosić ciężary. Po kilku latach, kiedy suma podniesionych kilogramów przekroczyła wagę jego bagażu emocjonalnego, został Rekordzistą Wielkiej Brytanii w Martwym Ciągu. Serio. Patrząc na niego trudno w to uwierzyć, bo po powrocie do Polski podnosił już tylko batoniki z półek w Żabce – jednak w zatęchłej kuźni jego zepsutej duszy nadal płonie ogień. Daj się poparzyć.

  Link do biletów: https://stage24.pl/events/pawel-konkiel-dave-rygielski-pub-spoldzielczy-rzeszow-628

  Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/435396361941071

  Zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com