piątek, 1 grudnia, 2023
+

  Jesteś seniorem? Wybierz się na zajęcia z wykonywania ozdób świątecznych do Muzeum Okręgowego w Rzeszowie

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podkarpacki Teatr Muzyczny „Halka” oraz Rzeszowski Dom Kultury zapraszają wszystkich seniorów na warsztaty tradycyjnych ozdób choinkowych połączonych z koncertem kolęd. Wydarzenie odbędzie się 1 i 4 grudnia 2022 r. w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie. Obiekt mieści się przy ul. 3 Maja 19. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, a jest to 25 uczestników, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem podanym poniżej!

  Szczegółowy program warsztatów:

  1 grudzień, od 10:00 do 17:30

  Warsztaty tradycyjnych ozdób choinkowych, które zostaną poprowadzone przez Jadwigę Bonecką, a wcześniej będzie można posłuchać mini wykładu o symbolice wszystkich świątecznych dekoracji. Tego samego dnia także wszyscy uczestnicy będą mieli wspaniałą możliwość obejrzenia muzealnej ekspozycji.

  4 grudzień, od 11:00 do 16:00

  Kolejne warsztaty z wykonywania ozdób świątecznych, prowadzone pod okiem i pod kierownictwem Jadwigi Boneckiej – część druga. Jeszcze w tym dniu będzie można posłuchać koncertu kolęd podczas występu muzyków Teatru Muzycznego „Halka” w rzeszowskim muzeum.

  W zajęciach zgłoś swój udział, dzwoniąc pod numerem tel. 17 862 02 17. Uczestnicząc w takich zajęciach nauczysz się techniki wykonywania przeróżnych choinkowych dekoracji, które później będziesz mogła wykonywać samodzielnie w swoim własnym domu, i na przykład ozdobić nimi świąteczne drzewko choinkowe. Możesz także wykonać Bożonarodzeniowy stroik na stół, który pięknie będzie się prezentował podczas świąt – zarówno Wigilii, jak i Bożego Narodzenia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com