wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej w Tyczynie. Zgłoszenia przyjmowane są do jutra!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  10 grudnia o godz. 12:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie, mieszczącym się na ul. Mickiewicza 1, odbędzie się I Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Fałsz”. Razem z 9 Rzeszowską Drużyną Wędrowniczą zapraszamy gromady zuchowe, drużyny harcerskie oraz drużyny wędrownicze do wzięcia udziału. Konkurs potrwa do godziny 17:00. Organizatorem festiwalu jest 9 Rzeszowska Drużyna Wędrownicza.

  Uczestniczyć w konkursie mogą całe drużyny harcerskie,  gromady zuchowe, drużyny Starszoharcerskie i Wędrownicze, lub indywidualni soliści, obojętnie w jakim są wieku. Wszyscy uczestnicy przygotowują jedną piosenkę harcerską i jedną turystyczną.  Mogą też przygotować piosenkę dodatkową do wykonania jej poza programem konkursu.

  Jak można się zgłosić na konkurs?

  Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do dnia 30 listopada 2022 roku na adres e-mail: januszmajkut@wp.pl. W razie pytań, można pisać lub telefonować do organizatora konkursu – Janusza Majkuta, pod numerem tel. 605 355 007 lub na ten sam podany wyżej adres mailowy.

  Więcej informacji, regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej: https://mgoktyczyn.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com