piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do Rzeszowa! Nasze miasto uzbierało najwięcej punktów!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jakiś czas temu, w specjalnej aplikacji Coca Coli, każdy rzeszowianin mógł zagłosować na to, by legendarna, ogromna ciężarówka przystrojona w przepiękne światełka, z dużym szyldem marki popularnego na całym świecie napoju zawitała także do naszego miasta. Jak się okazało, Rzeszów zdobył najwięcej punktów i już w grudniu bieżącego roku będziemy mogli zobaczyć pojazd na rzeszowskim rynku.

  Niestety w tym roku Rzeszów nie znalazł się na liście miast, które odwiedzi pojazd Coca-Coli, ale uruchomione zostało głosowanie na jeszcze jedno miasto i okazał się nim być właśnie Rzeszów!

  Głosowanie zakończyło się 28 listopada o godzinie 10:00. Wygrać miało to miasto, które jako pierwsze zdobędzie 50 tys. głosów, albo będzie miało ich najwięcej. Rzeszów uplasował się na pierwszym miejscu, zbierając najwięcej, bo ponad 7 tysięcy głosów. Drugie miejsce zajął Inowrocław, z wynikiem mniejszym o 1,5 tys. głosów od Rzeszowa.

  Ciężarówka do tej pory odwiedziła Rzeszów już kilka razy i za każdym razem jej przyjazd oraz chwilowy postój gromadził liczne tłumy nie tylko rzeszowian, ale także mieszkańców pobliskich mniejszych miejscowości i miasteczek z Podkarpacia. Po Polsce, ciężarówka wyruszy w trasę od 1 grudnia, a w stolicy naszego województwa będziemy mogli się jej spodziewać w dniach 19-23 grudnia.

  Ciężarówka odwiedzi oprócz naszego miasta, także i inne miejsca, a będą to:

  (01.12) – PŁOCK, (02.12) – BYDGOSZCZ, (03.12) – GDAŃSK, (09.12) – RYBNIK (10.12) – KRAKÓW, (11.12) – KIELCE, (16.12) – ŁÓDŹ, (17.12) – POZNA, (18.12) – OSTRÓW WIELKOPOLSKI.

  Jaka jest historia tego pojazdu?

  W 1995 roku, w Stanach Zjednoczonych powstała świąteczna, Bożonarodzeniowa reklama Coca Coli, w której zaprezentowała się po raz pierwszy ciężarówka z promocją marki słynnych napojów. Reklamę obejrzało miliony ludzi w ponad 100 krajach. Kilka lat później, bo po raz pierwszy w 2001 roku pojazd Coca-Coli wyruszył w trasę po całym świecie. Czerwona ciężarówka z dużym szyldem promującym napój Coca Coli przyciągnął i przyciąga tłumy ludzi podczas świątecznych eventów także w Europie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com