piątek, 1 grudnia, 2023
+

  Chcesz czuć się bardziej bezpiecznie? Wybierz się na kurs samoobrony przeznaczony specjalnie dla kobiet

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  2 grudnia w Rzeszowie odbędą się specjalne warsztaty dla kobiet organizowane przez Podkarpacką Szkołę Krav Maga. Ich celem jest szerzenie świadomości o przemocy wobec kobiet. Warsztaty poprowadzą psycholog oraz prawnik. Podczas prelekcji odpowiedzą na najważniejsze pytania uczestników. Odbędzie się również godzinny trening samoobrony prowadzony przez instruktora samoobrony z Podkarpackiej Szkoły Krav Maga.

  Wydarzenie jest organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Przemocą Wobec Kobiet, który w tym roku przypada na 25 listopada. Przemoc wobec kobiet i przemoc domowa wciąż są powszechnymi problemami dotykającymi społeczeństwo na całym świecie. W ciągu roku na kontynencie europejskim aż 62 miliony kobiet w 28 krajach Unii Europejskiej doświadczyło przemocy fizycznej, psychicznej oraz na tle seksualnym.

  By wziąć udział w wydarzeniu, należy wysłać wiadomość e-mail na adres kmpodkarpacie@gmail.com i w tytule wiadomości wpisać „warsztaty 2.12.2022”. W zależności od liczby zainteresowanych osób zostanie ustalone dokładne miejsce wydarzenia, o czym bezpośrednio zostaną poinformowani uczestnicy warsztatów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com