środa, 21 lutego, 2024
+

  Obejrzyj teledysk do najnowszego singla Basi Kawy, kręconego na Podkarpaciu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W miniony piątek 25 listopada, swoją premierą miał najnowszy singiel skrzypaczki elektrycznej, Basi Kawy pt. „My roots: Sędziszów Małopolski”. W nakręconym na Podkarpaciu teledysku można m.in. podziwiać jej rodzinne miasto, ujęte ze „skrzypcowej” perspektywy. Artystka o singlu:

  „Wracam do miejsca, w którym zaczęła się moja przygoda ze skrzypcami. Dla mnie to nie tylko podróż sentymentalna, ale przede wszystkim mnóstwo emocji.”

  Już teraz możesz zobaczyć teledysk na YouTube:

  Kim jest Basia Kawa?

  Basia Kawa – polska Vanessa Mae, sceniczny dynamit, niezwykle żywiołowa skrzypaczka elektryczna i wokalistka. Jej muzyka to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy a jej koncerty cieszą się ogromnym powodzeniem ze względu na niesamowitą energię, różnorodność muzyczną oraz świetny kontakt z publicznością. Czaruje głosem, zachwyca scenicznym dynamizmem, a do tego gra na jedynych takich w Polsce pięciostrunowych skrzypcach elektrycznych, które zostały skonstruowane specjalnie dla niej w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie dwie autorskie płyty, a największą popularność przyniósł jej singiel, który można wykonać jedynie na skrzypcach pięciostrunowych: Violin Fire.

  Zapraszamy serdecznie do obejrzenia klipu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com